Strona głównaGryAktualnościWarzone - nowy glitch czyni przeciwników niewidzialnymi

Warzone – nowy glitch czyni przeciwników niewidzialnymi

Problemów w Call of Duty: Warzone ciąg dalszy. Gracze trafiają na bardzo problematyczny błąd, który uniemożliwia im zobaczenie strzelającego do nich rywala. 

Chociaż niektórzy mogą mieć flashbacki z poprzednich Call of Duty, gdzie królował aktywny kamuflaż, w Warzone mamy do czynienia z poważnym glitchem.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – z gry zniknie Counter UAV

Did they update the ghost perk? from CODWarzone

Na powyższym wideo u/BourbonKing zaczyna dostawać obrażenia w plecy, lootując samoloty w Boneyardzie. Kiedy odwraca się, żeby dostrzec swojego rywala, ginie, nie orientują się nawet, kto strzelał. Kill cam pokazuje jednak, że gracz powinien widzieć przeciwnika na swoim ekranie.

Temat zyskał sobie sporo rozgłosu na subreddicie Warzone i wzbudził mnóstwo kontrowersji. Na razie nie dostaliśmy odpowiedzi, czy jest to po prostu kolejny glitch, czy może nowe cheaty. Jeżeli hakerzy nauczyli się włączać niewidzialność, przed nami bardzo niepokojące tygodnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię