Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWastelands: darmowy dodatek do Fallouta 76 może tchnąc w grę nowe życie

Wastelands: darmowy dodatek do Fallouta 76 może tchnąc w grę nowe życie

Do świata Fallouta 76 zawita wkrótce nowy dodatek. Wastelands aktualnie przechodzi testy, które co prawda są objęte NDA, ale mamy pewne przecieki, które mogą sugerować, że zawartość ta ma szanse tchnąć nowe życie w opustoszały świat.

Oryginalnie Wastelands miało zawitać do Fallouta 76 w zeszłym roku, ale zostało przełożone na bliżej nieokreśloną porę w 2020 roku. W ramach tego dodatku mają pojawić się takie nowe elementy jak coś w rodzaju wątku fabularnego z NPC-ami. Jest więc szansa, że Fallout z zapomnianej przez graczy gry MMO stanie się czymś trochę przypominającym oryginalne Fallouty. Przynajmniej taki jest zamysł twórców.

Zobacz: Fallout 76: exploit pozwala okradać graczy. Bethesda twierdzi, że kilkaset ofiar to „kilka osób”

Wielu pomocnych NPC-ów widzieliśmy już wcześniej, a teraz Bethesda zdradza informacje o frakcjach. Są więc między innymi osadnicy oraz “raiderzy”, z którymi można wchodzić w typowe interakcje. Ci pierwsi są opisywani jako “robotnicy”, zamieszkujący osadę nazwaną Foundation. Ponownie potwierdzono wprowadzenie do gry systemu reputacji, na którym ma się opierać zdobywanie questów od obu frakcji.

Zobacz: Bethesda przestaje wypuszczać aktualizacje do The Elder Scrolls Legends

Jeśli chcielibyście na własne oczy zobaczyć jak wygląda nowy Fallout 76 to Bethesda obiecuje, że w ciągu kilku najbliższych tygodni roześle dodatkową pulę zaproszeń do prywatnych serwerów testowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię