Strona głównaGryWatch Dogs Legion – graj za darmo w najbliższy weekend

Watch Dogs Legion – graj za darmo w najbliższy weekend

Jeżeli jeszcze nie ograliście Watch Dogs Legion to w najbliższy weekend nadarzy się ku temu okazja. Ubisoft udostępnia grę za darmo na wszystkich platformach: PC, Xbox i PlayStation.

Między 25 a 29 marca wszyscy gracze będą mieli możliwość wypróbowania za darmo Watch Dogs Legion. Gra dostępna będzie zarówno na PC, Xbox jak i PS. Co więcej, Ubisoft podał szczegółowe plany dotyczące rozwoju gry m.in. w sierpniu swoją premierę będzie miał dodatek nawiązujący do Assassin’s Creed.

Podczas  darmowego weekendu gracze dostaną dostęp do gry w trybie single player i multiplayer (bez TacticalOps). Będą pewne ograniczenia w kwestii ścieżki fabularnej. W wersji testowej gra kończy się na misji Skye Larsen, czyli mniej więcej w połowie gry.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy do Watch Dogs Legion trafi również kilka płatnych oraz darmowych dodatków. Wśród darmowych znajdą się misje kooperacyjne, dodatkowe aktywności, rozwinięta customizacja postaci oraz dwa nowe typy mieszkańców Londynu. A jeszcze w maju na graczy czeka darmowe rozszerzenie trybu multi, w którym znajdą się dodatkowe zadania.

Zobacz: Tekken 7: oficjalny zwiastun zdradza mnóstwo szczegółów polskiej postaci

Dla posiadaczy przepustki sezonowej, w kwietniu Ubi przewiduje wprowadzenie nowej postaci Miny Sidu, rozszerzenie fabularne Bloodline, w którym spotkamy Aidena Pierce’a z pierwszej odsłony serii oraz Wrencha z dwójki.

Watch Dogs Legion

Z kolei w sierpniu przyjdzie czas na crossover z Assassin’s Creed. Posiadacze przepustki do oddziałów wciągnął Darcy, oraz zrealizują nowe misje.

Obecnie Watch Dogs Legion jest przecenione o połowę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię