Strona głównaGryAktualnościWerewolf: The Apocalypse – kolejna gra z uniwersum Vampire: The Masquerade

Werewolf: The Apocalypse – kolejna gra z uniwersum Vampire: The Masquerade

Wielu graczy z niecierpliwością oczekuje na Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, kontynuację jednego z kultowych RPG, osadzonego w mrocznym świecie opanowanym przez wampiry. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że jest to tytuł oparty na zasadach RPG World of Darknes, do którego należy również Werewolf: The Apocalypse.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood skoncentruje się na historii wilkołaków. Podobnie jak wampiry również wilkołaki będą musiały ukrywać są naturalną postać przed oczami zwykłych ludzi. Na razie niewiele wiadomo o samej grze. Deweloperzy udostępnili krótki zwiastun, który niestety nie zdradza praktycznie nic, poza obecnością wilkołaków. Więcej szczegółów na temat produkcji powinniśmy poznać podczas PDXCox, konwentu prowadzonego przez Paradox Interactive.

Zobacz: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – twórcy ujawniają frakcję dla miłośników władzy

Zobacz: Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 – wybory dokonywane w grze będą miały duży…

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood nie ma na razie ustalonej daty premiery ani nawet platformy na jakiej miałby zostać wydany. PDXCon odbędzie się 19 października i być może wtedy dowiemy się nieco więcej w temacie. Gdy tak się stanie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię