Strona głównaWiadomościWeź udział w pierwszym w Lublinie turnieju na bieżniach VR Virtuix Omni

Weź udział w pierwszym w Lublinie turnieju na bieżniach VR Virtuix Omni

Zbliża się maj a wraz z nim rozpoczyna się coroczny cykl lubelskich imprez studenckich. W tym roku będzie to nie tylko wydarzenie muzyczne, lubelska firma CITY VR jest jednym ze sponsorów imprezy podczas, której będzie miał miejsce pierwszy w Polsce drużynowy turniej z wykorzystaniem bieżni VR Virtuix Omni.

VR-owa atrakcja przygotowywana jest we współpracy z firmą Digital Vitra, oficjalnym dystrybutorem Virtuix Omni na Europę Środkowo-Wschodnią. Dystrybutor wypożycza na ten cel drugą z bieżni podczas lubelskich Medykaliów. Zwycięska drużyna otrzyma okazałe puchary oraz voucher o wartości 500 złotych do wykorzystana w nowo otwartym salonie CITI VR w Lublinie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zebranie 2-osobowej drużyny i wysłanie zgłoszenia na adres tu*****@ci****.pl, w którym należy podać imiona i nazwiska zawodników, a także numer telefonu i adres e-mail do kontaktu. Każda zarejestrowana drużyna otrzymuje możliwość bezpłatnego półgodzinnego treningu przed rozpoczęciem właściwych zawodów.

Jeżeli masz więcej niż 16 lat, więcej niż 150 cm wzrostu i maksymalnie 115 kg wagi, zgłoś się do udziału w tym historycznym dla Lublina wydarzeniu.

Rozgrywki finałowe odbędą się podczas Medyklaliów 5 maja o godzinie 16, na terenie browaru Perła przy ulicy Bernardyńskiej 15 w Lublinie.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, obejrzyj nasz film z ROCO Good Game 2018 i przekonaj się, że warto bo VR Virtuix Omni – to doskonała zabawa i niezapomniane wrażenia.

[you tube=Ih0VCBHioBY]
[you tube=hQc1RVpd6qc]

Źródło: własne

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię