Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 na sterydach - wgrali 50 modów i gra wygląda bosko

Wiedźmin 3 na sterydach – wgrali 50 modów i gra wygląda bosko

Ekipa Digital Dreams załadowała do Wiedźmina 3 ponad 50 modyfikacji poprawiających wygląd gry. Gra nie tylko działa, ale też wygląda świetnie.

Na kanał Digital Dreams na YT trafił materiał prezentujący Wiedźmina 3 napakowanego sterydami… znaczy modyfikacjami. Do gry trafiło ponad różnych 50 modyfikacji, a celem ostatecznym było pokazanie działania modyfikacji Vanilla Lighting and Weather 2.0, która poprawia w grze oświetlenie oraz efekty pogodowe. A jak to wygląda ostatecznie zobaczycie na poniższym materiale.

Zobacz: Gamingowe podsumowanie tygodnia (19 – 25 kwietnia 2021)

Mod Vanilla możecie pobrać z NexusMods, gdzie znajdziecie także pełną listę rekomendowanych modyfikacji. Wśród nich znajduje się m.in. mod przywracający wygląd grafiki na ten, który był prezentowany podczas targów E3. I wiele innych. Całość została nagrana na PC wyposażonym w RTX 3090 i w rozdzielczości 4K.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Może ktoś w Końcu Zrobi Moda że Można Zagrać inna Postacią Innym Wiedźminem jak Letho Wesemir i Czarodziejka?!To by było Super i Wiele Osób na to czeka?!Ile za taki Mod to zapłacę!!👍💪🤺😏😁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię