Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 wiecznie żywy. Nowa edycja moda Enhanced Edition Overhaul wprowadza kolejne...

Wiedźmin 3 wiecznie żywy. Nowa edycja moda Enhanced Edition Overhaul wprowadza kolejne usprawnienia rozgrywki

Jeśli znudził Wam się już Wiedźmin 3 (czy to w ogóle możliwe?) to mod Enhanced Edition Overhaul wprowadza wiele modyfikacja do, kultowej już, polskiej gry.

Enhanced Edition Overhaul w wersji 4.0 wprowadza wiele istotnych nowości do świata Geralta. Pierwsze ze zmian dotyczą alchemii. Będzie ona jeszcze trudniejsza. Składniki przed ich zmieszaniem trzeba będzie dopasować pod kątem ich czystości i jakości. Z perspektywy osoby nie lubiącej bawić się w warzenie eliksirów mogę powiedzieć, że to dodatkowy bodziec żeby tego dalej nie robić. Jeśli jednak jesteś fanem wiedźmińskiej alchemii, to na pewno ucieszy Cię informacja o pojawieniu się zupełnie nowych olejów do broni.

Zobacz: Gracze wciąż pamiętają i doceniają Wiedźmina 3. Polski tytuł i jego twórcy nagrodzeni przez użytkowników Steam

Zmiany dotyczą też np. zmienionych efektów krwawienia i zatrudnia przeciwników, rozwoju postaci i wyglądu ekwipunku. Ich dokładny opis znajdziecie w poniższy filmie, który dla zwykłej rozrywki zdecydowanie polecam obejrzeć.

Mod jest dostępny w serwisie NexusMods. Jego twórcy zalecają instalację na czystej wersji gry i rozpoczęcie rozgrywki od początku oraz w angielskiej wersji językowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię