Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin – Henry Cavill chce, żeby trzeci sezon był wierny książkom

Wiedźmin – Henry Cavill chce, żeby trzeci sezon był wierny książkom

Aktor wcielający się w postać Geralta w serialu Wiedźmin produkcji Netflix, chciałby żeby trzeci sezon był zgodny z twórczością Sapkowskiego. Henry Cavil liczy, że kolejny sezon przedstawi głębsze relacje Wiedźmina z jedną z postaci.

Drugi sezon Wiedźmina budzi sporo kontrowersji. Z jednej strony jest na szczycie oglądalności Netflix, z drugiej jest strasznie krytykowany. W The Witcher: Unlocked – wywiadzie dla Netflix Geeked aktorzy serialu podzielili się na temat produkcji, postaci oraz tego w jakim kierunku pójdzie to dalej.

Zobacz: Acer Triton 300SE – Ultrabook dla graczy

Henry Cavill nie tylko wciela się w główną postać, ale również jest wielkim fanem twórczości Sapkowskiego i może pochwalić się dużą znajomością uniwersum. Podczas wywiadu aktor mówił na temat postaci oraz ich relacji. Zdradził, że w przyszłych sezonach chciałby, żeby produkcja była bardziej wierna książkom.

Aby pozostać wiernym książkom, myślę, że powinniśmy trochę mocniej rozwinąć relację z Nenneke. Oczywiście chciałbym pracować więcej z wiedźminami, lecz wszystko zależy od tego, na ile pozwala fabuła. Jestem ogromnym fanem książek i myślę, że wszystko polega na tym, żeby opowiedzieć tę historię bez zbyt wielu zmian i dodatkowych wątków pobocznych, które mogą wszystko niepotrzebnie komplikować.

Już wcześniej Cavill mocno nalegał, żeby produkcja była bardziej wierna książkowym wydaniom.

Poniżej cały wywiad.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię