Strona głównaGryAktualnościWiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka - premiera już w przyszłym miesiącu

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – premiera już w przyszłym miesiącu

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – robiący świetne wrażenie mod fabularny do Wiedźmina 2 wkrótce ujrzy światło dzienne.

Kilka dni temu na Youtube pojawił się kolejny, oficjalny trailer moda do Wiedźmina 2 – Pożegnanie Białego Wilka. W ten sposób zespół pracujący na modyfikacją potwierdził, że nową historię zobaczymy już 26 października.

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka dostarczy graczom właściwy epilog obu gier CD Projekt RED o przygodach Geralta z Rivii. Zobaczymy w nim między innymi jak potoczyła się historia Geralta i Yennefer oraz dalsze losy wielu postaci, w tym Jaskra, Lamberta, Eskela, Ciri, Letho i innych. Zmieniono także interfejs, by bardziej przypominał ten z Wiedźmina 3.

Zobacz: Wiedźmin 3 – Digital Dreams kusi wersją jak z next-genów?

Więcej informacji na temat modyfikacji znajdziecie na oficjalnym fan page twórców na Facebooku. A Wiedźmina 2, który jest wymagany do uruchomienia (ponieważ Wiedźmin 3 nie obsługuje modów) znajdziecie na Steam oraz GOG.

Aktualizacja: W ramach wyjaśnienia – to oczywiście błąd, że Wiedźmin 3 nie obsługuje modów, bo powstało ich do tej pory mnóstwo. Natomiast tworzenie modyfikacji na Wiedźmina 2 jest o wiele łatwiejsze ze względu na charakterystykę silników obu gier. Wiedźmin 2 ma nawet specjalne narzędzia dedykowane twórcom modów. To właśnie dlatego autorzy Pożegnania Białego Wilka zdecydowali się oprzeć swoje dzieło o drugą, a nie trzecią część przygód Geralta, choć chronologicznie Pożegnanie dzieje się po części trzeciej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię