Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin - sezon 2. serialu trafił do postprodukcji

Wiedźmin – sezon 2. serialu trafił do postprodukcji

Sezon 2. serialu Wiedźmin trafił do post-produkcji, co oznacza, że jesteśmy blisko premiery. Lauren H. Hissrich podzieliła się kilkoma wrażeniami z prac nad serialem.

Prace nad sezonem 2. Wiedźmina idą zdecydowanie naprzód. Zdjęcia na planie zostały zakończone, teraz zespół w Londynie pracuje nad postprodukcją. Showrunnerka serialu, Lauren S. Hissrich, napisała o tym na Twitterze:

“Wróciliśmy do Londynu. Teraz wszystko dzieje się w małych, ciemnych i głośnych pokojach. Jesteśmy na zaawansowanym etapie postprodukcji sezonu 2. Wiedźmina i jestem zaje*iście podekscytowana.”

Czas oczekiwania na kolejny sezon serialu Wiedźmin okazał się być dłuższy niż zakładano, oczywiście wszystko przez COVID-19. Prace nad serialem zostały wstrzymane przez pandemię, ale autorzy nadal celują w premierę jeszcze w tym roku. Nastąpiły też pewne roszady w składzie – Eskela finalnie zagra Basil Eidenbenz zamiast Thue Rasmussena.

W jednym z wywiadów Hissrich zasugerowała, że fabułę sezonu 2. będzie łatwiej śledzić niż w pierwszym. Historia będzie bardziej linearna, bo wątki bohaterów zaczęły się przecinać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię