Strona głównaGryAktualnościWiedźmin Sirius – będzie grą z otwartym światem?

Wiedźmin Sirius – będzie grą z otwartym światem?

Wygląda na to, że sieciowa gra Wiedźmin tworzona przez studio Molasses Flood będzie oferowała otwarty świat. Przynajmniej tak wynika z oferty pracy jaką wystawił deweloper.

Wiedźmin Sirius to jedna z trzech gier osadzonych w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Za tytuł odpowiada Molasses Flood. Można przypuszczać, że obecnie trwa kompletowanie zespołu deweloperskiego, który zajmie się produkcją gry. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się ogłoszenie o prace. Studio poszukuje starszego lub głównego projektanta poziomów. Z ogłoszenia można dowiedzieć się, że Wiedźmin Sirius będzie grą z otwartym światem.

Jeszcze w marcu tego roku, produkcja stała pod znakiem zapytania i wiele wskazywało na to, że CD Projekt zrezygnuje z kontynuowania prac. Na szczęście po rewizji projektu i jego przemodelowaniu prace ruszyły dalej. O samym projekcie nie wiadomo zbyt wiele. Sirius ma oferować rozgrywkę wieloosobową ze światem generowanym proceduralnie. Przynajmniej tak było dotychczas. Bo według ogłoszenia świat będzie otwarty.

Jak czytamy w ogłoszeniu świat gry ma oferować bogatą rozgrywkę i historię opowiadaną przez otoczenie. Do zadań nowego pracownika będzie należało stworzenie przestrzeni osadzonych w słowiańskim otwartym świecie gry. Wygląda, więc na to, że możemy spodziewać się klimatów rodem z oryginalnej trylogii.

Teraz pozostaje czekać na więcej informacji na temat gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię