Strona głównaWiadomościWielka aktualizacja Playerunknown’s Battleground – nowe miasto, nowa broń i wiele więcej

Wielka aktualizacja Playerunknown’s Battleground – nowe miasto, nowa broń i wiele więcej

Dzisiaj, na publicznych serwerach testowych, firma Bluehole udostępniła ogromną aktualizację gry Playerunknown’s Battleground. Tegoroczny hit doczekał się wielu nowości i poprawek, które już wkrótce trafią do wszystkich graczy. Co konkretnie?

Firma Bluehole wzięła kilka byków za rogi. Studio jednocześnie poprawiło wiele elementów, usunęło znane błędy, ale teraz dodało mnóstwo nowości. Wśród najważniejszych bez wątpienia jest nowe miasto o nazwie East of Stalber. Nie, nie jest to nowa mapa, a jedynie lokacja na znanym już wcześniej terenie. Poza tym dodano efekt mgły, który może się pojawić na mapie, czy też broń Mini-14, która zadaje niewielkie obrażenia, które są z kolei rekompensowane dużą prędkością wylotową i niewielkim opadem kuli. Mini-14 można używać między innymi w roli snajperki.

Ale to zaledwie kropla w morzu wszystkich zmian. Bluehole obiecuje między innymi lepszą optymalizację gry, dzięki czemu PUBG ma płynniej działać na wolniejszych komputerach. Zoptymalizowane zostały również cienie, które mają się wyświetlać z takiej samej odległości, niezależnie od ustawień graficznych. Dzięki temu szanse wszystkich graczy mają zostać częściowo wyrównane. Zmieniono też balans niektórych broni oraz obrażenia zadawane przy kolizji z motocyklami. Poprawiono animacje odrzutu wszystkich broni. Sporych zmian doczekały się teraz granaty. Odbezpieczenie odbywa się teraz ręcznie (domyślnie na przycisku „R”). Przed odbezpieczeniem granat będzie można schować, np. wybierając inną broń z ekwipunku.

Zmian jest mnóstwo. Pełna listą, którą możecie znaleźć na oficjalnej stronie Playerunknown’s Battleground na Steamie, składa się z prawie 50 punktów. Niektóre są bardzo istotne z punktu widzenia gracza (np. optymalizacja lub nowa broń), a inne to zmiany typowo kosmetyczne (np. nowy kolor celownika). Wreszcie dodano też tabele wyników dla trybów FPP! Zmian jest naprawdę sporo.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię