Strona głównaWiadomościRozrywkaWiemy kto jest nowym wrogiem Avengersów w kolejnej fazie MCU

Wiemy kto jest nowym wrogiem Avengersów w kolejnej fazie MCU

Marvel udostępnił ostatni plakat z pierwszego sezonu serialu Loki. Znalazł się na nim nowy złoczyńca, który będzie ekipie Avengers oraz innym bohaterom MCU będzie psuł krew w kolejnej fazie.

Zakończenie pierwszego sezonu serialu Loki przyniosło kilka ciekawostek. Najpierw Marvel zapowiedział powstanie drugiego sezonu serialu. Co więcej, zgodnie z przewidywaniami za Urzędem Wariacji Czasu i Świętą Osią Czasu stoi Kang, w którego wcielił się Jonathan Majors. Będzie on także głównym antagonistą w kolejnym filmie MCU Ant-Man & The Wasp: Quantamania. Co więcej, będzie to także główny złoczyńca w kolejnych fazach MCU, taki złodupiec pokroju Thanosa.

Zobacz: CPU Intela: kierowca w Hongkongu zatrzymany za przemyt ponad 300 procesorów

Najciekawsze jest jednak to, że nie będzie to ta sama postać tylko jej różne warianty jakie powstały po zniszczeniu Świętej Osi Czasu. W trzeciej części Ant-Mana ma pojawić się Immortus, czyli jedna z najgroźniejszych wersji Kanga. Co więcej, Thanos przy Kangu to jak ratlerek przy dobermanie. Tym razem będzie potrzeba naprawdę mocnych herosów żeby zwyciężyć. A w tej sytuacji nie dziwi fakt, że Czarna Wdowa zginęła, w kolejnych fazach byłaby niczym Kurlin w Dragon Ball Z.

MCU Kang

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię