Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 HD Reworked Project 11.0 – gra wygląda obłędnie

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 11.0 – gra wygląda obłędnie

Wiedźmin 3: Dziki Gon to bez wątpienia ładna gra i to nawet pomimo upływu 5 lat od premiery. Nie oznacza to, że nie może prezentować się jeszcze lepiej. Dowodzi tego twórca modyfikacji Witcher 3 HD Reworked Project 11.0, która otrzymała właśnie oficjalną datę premiery.

Jeśli kiedykolwiek, choć w minimalnym stopniu interesowaliście się modyfikacjami do Wiedźmina 3, to na pewno słyszeliście o HD Reworked Project. To wciąż udoskonalany mod autorstwa Halka Hogana (taki pseudonim ma twórca, nie mylić z byłym wrestlerem). Poprawia on tekstury wielu elementów w grze, tym samym znacząco poprawiając grafikę. Aktualnie najnowszą wersją jest 10.0, ale już wiemy, kiedy zadebiutuje 11. odsłona modyfikacji.

Witcher 3 HD Reworked Project 11.0 oficjalnie zadebiutuje 12 marca tego roku. Początkowe plany zakładały debiut w lutym, ale autorowi udało się opracować nowe techniki ulepszania tekstur, dzięki którym gra ma wyglądać jeszcze lepiej. Dlatego zdecydował się na lekkie opóźnienie. Co ważne, od początku była mowa przede wszystkim o przerobieniu Toussaint, ale finalnie Hogan zajął się też innymi regionami. Efekty możecie zobaczyć na poniższym wideo. Trzeba uczciwie przyznać, że modder wykonuje kawał rewelacyjnej roboty.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię