Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści -  CD Projekt nie będzie dalej rozwijał gry

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści –  CD Projekt nie będzie dalej rozwijał gry

Jak poinformował Paweł Burza z CD Projekt – Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści nie będzie dalej rozwijana. Prace nad tytułem zostały definitywne zakończone, tym samym gracze, którzy liczyli na dodatki zostaną na lodzie.

Podczas sesji Q&A dotyczącej dalszego rozwoju Gwinta, Paweł Burza został zapytany o plany rozwoju karcianki Wojna Krwi. Burza przyznał, że CD Projekt definitywnie zakończył projekt i do gry nie będą przygotowywane żadne dodatki. Nie podał jednak oficjalnego powodu zakończenia prac.

Zobacz: Wiedźmin Netflix OST – dwa utwory z soundtrucka za darmo

Możemy się jednak domyślić, że chodzi o to co zawsze, czyli o kasę. Gra pomimo tego, że miała dobre oceny to jednak nie podbiła serc graczy. Podobny los spotkał również Gwinta na konsolach. Wojna Krwi pierwotnie była tytułem ekskluzywnym GOG, co mogło być pierwszym gwoździem do trumny, drugi to cena tytułu wynosząca prawie 100 złotych.

Wygląda na to, że wiedźmińska karcianka nie przyjęła się tak jakby życzyli sobie tego twórcy. Samo zainteresowanie Wiedźminem nie mija. Sobotnia premiera Pół Wieku Poezji Później wywołała niemałe poruszenie. Podobny hype również jest wokół serialu Netflix, którego premiera już 20 grudnia. Teraz pozostaje czekać na mobilną wersję Gwinta, która ma trafić na telefony z Androidem w pierwszym kwartale 2020 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię