Strona głównaGryAktualnościWolfenstein: Youngblood - premiera PC przyspieszona, ale zabraknie w niej ray-tracingu

Wolfenstein: Youngblood – premiera PC przyspieszona, ale zabraknie w niej ray-tracingu

Kolejna część Wolfenstein: Youngblood – tuż za rogiem. Pojawi się nawet wcześniej (o 1 dzień) niż oczekiwano, przynajmniej w wersji PC. Niestety, jest z tym związany jeden problem.

Pierwotnie premiera wersji PC Wolfenstein: Youngblood była zapowiadana na 26 lipca. Wczoraj Bethesda nawet opublikowała na Twitterze wpis – przypominajkę o tym, że gra pojawi się w sklepach już za 4 dni (licząc od dnia wpisu). Pominęła jednak przy tym wersję PC, co wzbudziło niepokój fanów. Gdy jeden z nich zapytał o losy wersji na blaszaki, z konta wydawcy popłynęła informacja, że gra na PC pojawi się o dzień wcześniej, czyli 25 lipca.

Super, prawda? No nie do końca. Okazało się, że nie wszystkie zapowiadane nowości pojawią się w Wolfenstein: Youngblood w dniu premiery. Nie będzie tam na przykład ray-tracingu w czasie rzeczywistym. Z udzielonego serwisowi Venture Beat wywiadu wynika, że opcja ta nadal jest opracowywana. Ani NVidia, ani studio MachineGames nie jest w stanie dokładnie określić w tej chwili kiedy prace te się zakończą.

Zobacz: Wolfenstein Youngblood – poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe

Co jest dla Was ważniejsze – szybsza premiera gry czy dokończenie obsługi ray-tracingu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię