Strona głównaGryAktualnościWorld of Tanks to już nie tylko gra, ale także napój energetyzujący

World of Tanks to już nie tylko gra, ale także napój energetyzujący

Studio Wargaming – twórcy popularnego World of Tanks, nawiązało współpracę z polskim producentem napojów Vitamizu. Dzięki współpracy na półki sklepowe trafi nowy bezcukrowy napój energetyzujący.

Gry już dawno wyszły poza sferę komputerów i konsol. Wiele marek gier trafiło również do sklepów spożywczych. Nie inaczej jest z World of Tanks. Już 16 października będziecie mogli zakupić nowy napój energetyzujący. Producentem nowego napoju jest polska firma Vitamizu, która zajmuje się produkcją napojów na bazie naturalnych składników. Puszki z bezcukrowym napojem dostępne będą w sieci sklepów Dealz.

Każda 500ml puszka napoju World of Tanks zawiera kod QR, które gracze mogą wykorzystać, aby wejść do gry z dodatkowymi bonusami, które zwiększą ich szansę na wygraną. Zrealizowany kod zagwarantuje debiutującym dowódcom zestaw startowy w postaci 500 sztuk złota, 7 dni konta premium plus oraz lekki czołg premium T2 (poziom II). Z kolei aktywni gracze World of Tanks otrzymają mały zestaw naprawczy. Moc czołgów czeka na wyciągnięcie ręki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię