Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft - aktualizacja Chains of Domination zadebiutuje 29 czerwca

World of Warcraft – aktualizacja Chains of Domination zadebiutuje 29 czerwca

Weterani World of Warcraft wreszcie doczekają się nowego contentu. Do Shadowlands zbliża się pierwsza, duża aktualizacja.

Z otwartymi ramionami pod koniec listopada przyjęliśmy premierę World of Warcraft Shadowlans. Dodatek wprowadził sporo świeżego contentu i nową krainę. Od tego czasu w grze nie zmieniło się jednak nic. Doświadczeni gracze spędzili ostatnie miesiące, czekając na informacje o wprowadzeniu nowego contentu.

Zobacz: Naraka: Bladepoint – demo hitem Steam

Ta informacja oficjalnie nadeszła wczoraj. Blizzard poinformował, że Chains od Domination pojawi się już 29 czerwca. Jeszcze dwa dni temu nie widzieliśmy, kiedy możemy spodziewać się patcha 9.1. Teraz od premiery dzielą nas niecałe dwa tygodnie.

Streszczenie wszystkich zmian możecie przeczytać już na Wowheadzie. Oprócz balansu klas i mechanik wprowadzonych w Shadowlands, dostaniemy nowy zestaw dungeonów oraz Raid, który zadebiutuje dwa tygodnie po wprowadzeniu aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię