Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft Classic – pierwszy gracz osiągnął maksymalny poziom

World of Warcraft Classic – pierwszy gracz osiągnął maksymalny poziom

Minął zaledwie tydzień od premiery gry World of Warcraft Classic. Serwery zostały uruchomione w nocy z wtorku na środę czasu polskiego. Ale jeden z graczy nie potrzebował nawet tyle czasu, aby osiągnąć maksymalny – 60 poziom postaci. Wystarczyły mu zaledwie 3 dni.

Aktualnie granie w World of Warcraft Classic nie należy do najłatwiejszych. Nie dość, że są długie kolejki do samego logowania na serwery, to w kolejkach trzeba też stać w przypadku wykonywania zadań. Gracze jeden po drugim mogą klikać w ważne fabularnie przedmioty lub postacie, aby zakończyć danego questa. To jednak nie odstrasza miłośników klasycznego WoW-a, który cały czas szturmują serwery.

To też nie przeszkodziło użytkownikowi o pseudonimie JokerdTV w osiągnięciu 60. poziomu postaci. Jest to maksymalny level, jaki można zdobyć w World of Warcraft Classic. Jego mad rasy gnomów osiągnął taki poziom rozwoju w zaledwie 3 dni po uruchomieniu gry. Tym samym JokerdTV wyprzedził między innymi członków legendarnej grupy Method, o których było ostatnio głośno z powodu ubicia Królowej Azshary z normalnej wersji World of Warcraft.

Co ciekawe, JokerdTV urządził z tej okazji paradę, w której udział wzięło sporo innych graczy. Całość możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię