Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft Shadowlands opóźnione

World of Warcraft Shadowlands opóźnione

World of Warcraft Shadowlands opóźnione. Pierwotnie premierę zaplanowano na 27 października, teraz wiadomo że będzie to “w tym roku”.

Oprócz tego tajemniczego określenia, nie ujawniono żadnych innych informacji na temat nowej daty premiery World of Warcraft Shadowlands. Jako powód opóźnienia producent gry, John Hight podał potrzebę doszlifowania pewnych elementów, opartych o feedback od społeczności. Poprawkom muszą ulec między innymi balans oraz endgame.

World of Warcraft: Shadowlands

Uwagi, o których pisze John, mogą dotyczyć między innymi progresu na etapie endgame. Gracze muszą wybrać jedną z potężnych frakcji, zamieszkujących Shadowlands i sprzymierzyć się z nią by dostać specjalne przedmioty. Gracze martwią się umiejętnościami, które zawierają zarówno uniwersalne bonusy i narzędzia specyficzne dla danej klasy. Problemem może być to, że niektóre postaci będą wybierać określone frakcje.

Zobacz: World of Warcraft Shadowlands – pierwszy odcinek animacji

Blizzard już testował pewne rozwiązania na serwerach testowych, w tym możliwość przełączania się pomiędzy frakcjami, ale póki co nie postanowiono nic konkretnego. Opóźnienie ma pozwolić twórcom dopieścić wspomniane elementy oraz systemy takie jak Torghast – loch, w którym możemy walczyć bez końca, sami lub w grupie.

13 października ma się ukazać pre-patch, przygotowujący na premierę Shadowlands, zawierający między innymi nowe opcje kreowania postaci. Później planowane jest jeszcze specjalne wydarzenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBlizzard
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię