Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft: Shadowlands - ruszyła aktualizacja Chains of Domination

World of Warcraft: Shadowlands – ruszyła aktualizacja Chains of Domination

Fani World of Warcraft czekali na ten moment od miesięcy. Można już pobierać aktualizację 9.1, Chains of Domination.

Najważniejszym wydarzeniem w World of Warcraft są oczywiście nowe ekspansje. Wewnątrz każdej z nich co dłuższy okres czasu pojawiają się jeszcze większe aktualizacje. Zazwyczaj zmieniają one balans postaci i wprowadzają nowy content, w tym dungeony oraz raid.

Zobacz: GTA 5 – “darmowa” gra jest wykorzystywana przez przestępców do ataku

Jedna z takich aktualizacji ujrzała właśnie światło dzienne. Oficjalnie nazywa się Chains of Domination i oprócz odświeżenia kilku mechanik, przedstawia gracza z nową lokacją, Korthią. Jest to w zasadzie dodatkowy fragment The Maw, który debiutuje razem z dwiema nowymi reputacjami i zestawem silniejszych przedmiotów.

Aktualizację można już pobierać w Europie. Podobnie jak w przypadku poprzednich dodatków, Chains of Domination będzie stopniowo wprowadzał nowy content. W przyszłym tygodniu rozpoczyna się nowy sezon Mythiców, a za dwa tygodnie otwarty zostanie raid na najwyższym poziomie i oficjalnie ruszy wyścig.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię