Wygląda na to, że World of Warcraft od rozszerzenia Shadowlnads będzie wspierał również kontrolery. Do takich wniosków doszli dataminerzy, szukający ciekawostek i przecieków w plikach gry.

Kilka dni temu blizzard rozpoczął przygotowania do zamkniętych testów alfa kolejnego rozszerzenia do World of Warcraft zatytułowanego Shadowlands. Niedługo po tym jak pliki dodatku pojawiły się na serwerach, wirtualni detektywi zaczęli przeszukiwać je w celu znalezienia nowych informacji. I jak się okazuje znaleźli.

Zobacz: Gears Tactics – prace nad grą zakończone, kwietniowa premiera niezagrożona

Według informacji przekazanych przez użytkowników Twittera, w plikach Shadowlands odnaleźli listę komend dla kontrolerów PlayStation. Plik wskazuje, że gra będzie wspierała PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 5. To może oznaczać zarówno, że gra będzie wspierać kontrolery na PC oraz, że gra trafi na konsole.

Są to oczywiście tylko domysły, na razie ciężko sobie wyobrazić jak przenieść pełny zakres funkcji interfejsu WoW-a na kontroler konsoli. Blizzard na razie milczy w tym temacie, zachęca jednak graczy do brania udziału w testach.

Zobacz: World of Warcraft – gracz przeszedł grę w 100%, zajęło mu to łącznie prawie…

World of Warcraft: Shadowlands trafi na PC jeszcze w tym roku, jednak dokładna data nie została jeszcze ujawniona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię