Strona głównaWiadomościRozrywkaWspółtwórca serialu Rick & Morty pracuje nad nową animacją

Współtwórca serialu Rick & Morty pracuje nad nową animacją

Dan Harmon, zdobywca nagrody Emmy i współtwórca seriali Rick and Mort pracuje nad nowym serialem. Animacja powstaje na zlecenie Fox a jej akcja osadzona jest w starożytnej Grecji.

Fox ogłosił szczegóły nowej serii animowanej, której akcja będzie toczyła się w starożytnej Grecji i będzie koncentrować się na dysfunkcyjnej rodzinie ludzi, bogów i potworów, która próbuje rządzić jednym z pierwszych na świecie miast, w którym ludzie nie zabijają się nawzajem. Stacja nadal poszukuje aktorów głosowych, którzy wcielą się w postacie.

Zobacz: Steam z nowym rekordem aktywnych użytkowników

Prezes Fox Entertainment Michael Thorn, dodał swój komentarz:

Zostaw to Danowi Harmonowi, aby zamienić mit wczesnej cywilizacji greckiej w niezwykle ostry komentarz do dzisiejszej polityki, celebrytów i popkultury. Ten projekt jest niesamowicie lekceważącą komedią rodzinną, jak powiedział jeden z najbardziej pomysłowych gawędziarzy w mieście. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Danem przy tej serii, która wzmacnia naszą kontrolę nad przestrzenią animacji, a ponieważ nadal budujemy Fox Entertainment, oznacza dla nas ważny pierwszy krok dzięki naszej pierwszej w pełni posiadanej własności skryptu.

Nowy projekt wywodzi się z umowy pomiędzy Fox Entertainment 2020 z Harmonem, która obejmuje stworzenia animowanego serialu komediowego. Premiera przewidziana jest na 2022 rok. Fox ma obecnie całkiem spory zestaw animacji dla dorosłych, w ciągu ostatnich kilku lat dołączył do swojej listy The Simpsons, Family Guy i Bob’s Burgers, wraz z Bless the Harts, Duncanville, The Great North i nadchodzącym Housebroken. Jednak ten nowy projekt Harmona będzie pierwszym pełnoprawnym serialem animowanym Fox Entertainment.

Fani Ricka i Moty’ego również nie powinni mieć powodów do narzekania. Jeszcze w zeszłym roku zapowiedziano 5 oraz 6 sezon serialu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię