Strona głównaGryAktualnościWyciekła data premiery The Outer Worlds

Wyciekła data premiery The Outer Worlds

W branży gier komputerowych jedną z najtrudniejszych rzeczy może być utrzymanie czegoś w tajemnicy. Zawsze się znajdzie ktoś, kto się spruje jak koronka, czy to z premedytacją, czy przez przypadek. Podobna sytuacja miała miejsce z datą premiery The Outer Worlds.

Na oficjalnej stronie gry na Steam pojawiła się dokładana data premiery gry, która bardzo szybko zniknęła. Jednak w Internecie nic nie ginie, a co się zobaczyło, tego nie można odzobaczyć. Według informacji przekazanych przez serwis DSoGaming premiera gry zaplanowana jest na 6 sierpnia 2019.

Zobacz: Gry będą powstawać z coraz większą liczbą błędów – zapowiada programista z Obsidian

Pracownik Obsydian prawdopodobnie przez przypadek zdradził datę premiery gry, jednak szybko poprawił błąd. Na szczęście serwis SteamDB przechowuje również historię zmian, na której możemy zweryfikować, jaka data była podana.

Jak na razie Obsidian oficjalnie jeszcze nie ogłosił daty premiery gry, i nie ma na chwilę obecną możliwości żeby ją potwierdzić. Jednak 6 sierpnia wypada we wtorek, a wtorek to tradycyjny dzień na premiery gier.

Zobacz: Obsidian stwierdza, że wydanie kolejnej odsłony Fallout: New Vegas jest bardzo wątpliwe

The Outer Worlds zostało zapowiedziane podczas Game Awards w grudniu ubiegłego roku. Jest to jeden z bardziej oczekiwanych tytułów twórców Fallout New Vegas i Pillars of Ethernity. Będzie to tytuł dla jednego gracza. Według plotek gra ma mieć kilka podobieństw do Fallouta, co powoduje, że jeszcze bardziej czekam na tytuł, niezależnie od tego czy wyjdzie 6 sierpnia czy w innym dniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcedsogaming
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię