Strona głównaWiadomościWyciekły zdjęcia nowych kart RTX 2080 i RTX 2080 Ti w wersji...

Wyciekły zdjęcia nowych kart RTX 2080 i RTX 2080 Ti w wersji MSI oraz Palit

Dość niespodziewanie do sieci wyciekły zdjęcia nowych kart graficznych Nvidia GeForce z architekturą Turing. Mowa dokładnie o modelach Palit GeForce RTX 2080 GamingPro, Palit GeForce RTX 2080 Ti GamingPro OC oraz MSI GeForce RTX 2080 Ti Duke i MSI GeForce RTX 2080 Duke. 

Zacznijmy od dwóch modeli kart graficznych marki MSI, czyli GeForce RTX 2080 Ti Duke i GeForce RTX 2080 Duke. W obu przypadkach mamy do czynienia z konstrukcjami wyposażonymi w aż trzy wentylatory. Karty mają też podświetlenie LED i tzw. backplate, który dodatkowo chroni i chłodzi tylną część laminatu. Oba modele do zasilania wymagają dwóch złączy 8-pinowych. Nie zobaczymy w nich też złącza SLI, które zostało zastąpione przez NVLink.

Nieco inaczej wygląda to w przypadku firmy Palit i modeli GeForce RTX 2080 GamingPro oraz GeForce RTX 2080 Ti GamingPro OC. Tutaj mamy do czynienia z dwoma wentylatorami. NIestety, trudno w tym przypadku napisać coś więcej, ponieważ udostępnione zdjęcia pokazują obie konstrukcje tylko z przodu. Tym samym nie widzimy między innymi tyłu karty.

Źródło: Video Cardz

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię