Strona głównaWiadomościWygląda na to, że Devil May Cry HD Collection ma problemy techniczne...

Wygląda na to, że Devil May Cry HD Collection ma problemy techniczne zarówno z grafiką jak i dźwiękiem

Już 13 marca odbędzie się premiera  Devil May Cry HD Collection, tymczasem posiadacze kont Twitch Premium otrzymali już w swoje ręce Devil May Cry HD Remaster. Prawdopodobnie nie tego się spodziewali. Gra jest mocno zabugowana, co może być bardzo uciążliwe w czerpaniu przyjemności z grania.

Gra cierpi z powodu problemów z częstotliwością odświeżania i wyświetlania liczby klatek na sekundę. Należy ręcznie ograniczyć odświeżanie i FPS do 60 Hz/60 FPS bo inaczej gra będzie zachowywała się jak stare produkcje DOS na szybszych komputerach albo jakby oglądać film przewijając na podglądzie.

Użytkownik Twittera @Yeks___ zamieścił wideo z gry i problem wygląda tak:

Ponadto kolekcja HD ma problemy z poprawnym odtwarzaniem dźwięku, co dziwne nie występowały one w pierwotnej wersji gry. Możemy się spotkać z zapętlaniem dźwięków, obniżeniem częstotliwości efektów i muzyki. W grze brakuje również efektów rozmycia podczas strzelania.

[you tube=_1GnqgRU3vI]

Użytkownicy zgłaszali również problemy z grafiką, pikselizacja krwi. Capcom ma mało czasu żeby naprawić błędy, premiera nowego wydania została zaplanowana na 13 marca.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię