Strona głównaWiadomościWygraj wypasioną obudowę be quiet!

Wygraj wypasioną obudowę be quiet!

Elegancka obudowa o niemieckiej jakości wykonania może być Wasza. Wystarczy wziąć udział w konkursie redakcji Hexus.

Nie wypada nam reklamować konkurencji, ale kiedy w grę wchodzą takie nagrody, to nie ma opcji byśmy Was o tym nie poinformowali. Hexus wystartował z banalnie prostym konkursem, w którym do wygrania są dwie sztuki obudowy firmy be quiet! najwyższej klasy gamingu. Gracze powalczą o Dark Base 700 kosztującą około 750 zł.

Jest to skorupa z gatunku mid-tower o wielu bajerach niedostępnych w standardowych krypach. Pierwsze co polubicie to aluminowe wykończenie zewnętrzne z wypolerowanym szkłem stanowiącym boczną ściankę. Wzdłuż krawędzi na froncie zauważymy podświetlenie RGB, które można ustawić wedle własnych preferencji. Z kolei wnętrze obudowy skrywa modularną organizację przestrzeni, ruchome slajdery dla dysków, 2 wentylatory o średnicy 14 cm, a także schowki na przewody.

Obudowa może być Wasza pod warunkiem wypełnienia formularza konkursowego. Należy podać kilka swoich danych i odpowiedź na jedno pytanie: „Jakie wyróznienie przyznała redakcja Hexus obudowie be quiet! Dark Base 700?”. Nie zamierzamy się nad Wami pastwić i dlatego podajemy link do strony, gdzie znajdziecie prawidłową odpowiedź. Osoba wylosowana jako pierwsza otrzyma nie tylko obudowę, ale również zasilacz i dodatkowe chłodzenie wybrane z oferty be quiet!.

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 12 roku życia. Czas oddawania zgłoszeń mija 22 grudnia.

Źródło: hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię