Strona głównaWiadomościWyniki benchmarków Far Cry 5 na GTX 1080 Ti, 1070 Ti oraz...

Wyniki benchmarków Far Cry 5 na GTX 1080 Ti, 1070 Ti oraz Intel HD Graphics

Far Cry 5 już za rogiem i jeżeli zastanawiacie się czy gra będzie działała na Waszym komputerze, to mamy dla Was kilka wyników benchmarków.

Gra wygląda całkiem dobrze, więc można się spodziewać, że będzie zjadała sporo zasobów GPU. Dodatkowo jest to gra Ubisoftu a to oznacza Denuvo i dodatkowe spowolnienie gry.

Poniżej filmy z testami przeprowadzonymi na kartach graficznych GTX 1080 Ti, 1070 Ti oraz Intel HD 4000, autorstwa Oculus Gamera i HD Gaming. Jak można było się spodziewać zintegrowana karta graficzna jest niewystarczająca żeby zagrać nawet przy 720p na niskich detalach. Ciekawe jakby sprawdził się AMD Ryzen 2400G.

Testy na GTX 1080 Ti oraz 1070 Ti:

[you tube=E5v-bKrNpqU]

Oba GTXy są kartami z wysokiej półki i raczej nikt nie powinien spodziewać się problemów z wydajnością. Jednak biorąc pod uwagę obecne ceny raczej mało kogo na takie stać.

Sprawdźmy jeszcze jak to wygląda na Intel HD:

[you tube=BGOZ5mGR1DY]

Filmy zostały przygotowane w zeszłym roku, i od tego czasu sporo zmieniło, gra została zoptymalizowana pod względem wydajności graficznej. Więc powinniśmy traktować je bardziej jako ciekawostkę.

Premiera Far Cry 5 już 27 marca, wtedy przekonamy się jak rzeczywiście gra działa. Ponadto będziemy mogli porównać wyniki testów finalnej wersji gry z tymi przedstawionymi na filmach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię