Strona głównaWiadomościWystartował konkurs dla osób, którym brakuje wydajnej karty graficznej w kompie

Wystartował konkurs dla osób, którym brakuje wydajnej karty graficznej w kompie

Gry nie będą czekać wieczność, aż zrobicie porządek z GPU. Zanim jednak wyruszycie na zakupy, warto zerknąć na konkurs zagranicznej redakcji. Do wygrania jest świeżutka wersja GTX 1070 Ti.

Chyba nikt nie lubi obniżać detali w grach. Widok słabej jakości cieniowania i tekstur może wywołać stany lękowe i zmniejszyć pewność siebie. W tej sytuacji nie trzeba nawet iść do psychologa, by zrozumieć swoją przykrą przypadłość. Sami możemy wypisać sobie receptę. Niestety, pełne wykupienie lekarstw zrujnuje na moment kieszeń.

Dlatego nie zaszkodzi poświęcić kilku minut na wypełnienie zgłoszenia konkursowego na stronie redakcji Hexus. A nóż się uda i zaoszczędzimy sobie nerwów i pieniędzy. Na jednego ze szczęśliwców czeka referencyjny model karty Nvidii GTX 1070 Ti. Jak doskonale wiecie, owa karta to młot na wymagające gry. Pozwala pograć w maksymalnych detalach nie tylko w rozdzielczości Full HD, ale także w QHD (1440p).

Aby zagrać o nagrodę należy spełnić 3 warunki. Na początek, upewnić się, czy skończyliśmy 12 lat. Wtem odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie dotyczące linii produkcyjnej GTX 1070 Ti oraz podać kilka niezbędnych danych. I co najważniejsze, nie spóźnić się w wysłaniem formularza. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 grudnia.

Kto nie ryzykuje ten nie gra!

Źródło: hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię