Strona głównaWiadomościWystartowała letnia wyprzedaż na platformie GOG. Do pierwszego zamówienia za darmo otrzymamy...

Wystartowała letnia wyprzedaż na platformie GOG. Do pierwszego zamówienia za darmo otrzymamy Rebel Galaxy

Dla takich chwil jak ta często rezygnujemy z przyziemnych przyjemności i odkładamy do skarbonki moniaki. Cierpienie i ból tym wywołane ustępuje, gdy na horyzoncie pojawia się promocja na GOG-u na 1500 gier w wersji cyfrowej.

Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy, przed nami oto rozpoczęła się promocja, która pochłonie roczne oszczędności w trymiga. Świnki skarbonki zbiegły z półek i schowały się pod łóżkiem, a znerwicowane portfele raptem zablokowały swoje suwaki na wieść o wyprzedaży na platformie GOG. Aż do 20 czerwca będą trwać w niepewności o swoją zawartość, acz nie ma się co dziwić, bowiem ceny gier spadną w tym czasie nawet o 90%.

Organizatorzy promocji powinni zadowolić dosłownie wszystkich. Wytrawni kustosze RPG mogą sięgnąc po Wiedźmina 3 Game of the Year za 75 zł, miłośnicy strzelanek chwycić za Crysisa, który wisi po 15 zł. Z kolei fani mocniejszych wrażeń i strasznych historii mają możliwość zaopatrzyć się w Amnesię: A Machine for Pigs za kusząco niską cenę 11 goldenów. To jednak raptem wierzchołek góry lodowej, u której podnóża legło 1500 innych świetnych produkcji przecenionych od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Na zakupy do GOG-a tym bardziej wybrać się warto, gdyż do pierwszego zamówienia otrzymamy w gratisie Rebel Galaxy. Dla tych, którzy nie słyszeli o space simie wydanym przez Double Damage Games, krótka acz treściwa notka – 75/100 punktów na metacritics. Jest jedną z najlepszych gier reprezentujących gatunek kosmicznego RPG. Na Steamie kosztuje około $20, a tu dostaniemy ją tak po prostu za darmo.   

   

Źródło: GOG

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię