Strona główna Wiadomości Wystartowała letnia wyprzedaż na platformie GOG. Do pierwszego zamówienia za darmo otrzymamy...

Wystartowała letnia wyprzedaż na platformie GOG. Do pierwszego zamówienia za darmo otrzymamy Rebel Galaxy

- Reklama -

Dla takich chwil jak ta często rezygnujemy z przyziemnych przyjemności i odkładamy do skarbonki moniaki. Cierpienie i ból tym wywołane ustępuje, gdy na horyzoncie pojawia się promocja na GOG-u na 1500 gier w wersji cyfrowej.

Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy, przed nami oto rozpoczęła się promocja, która pochłonie roczne oszczędności w trymiga. Świnki skarbonki zbiegły z półek i schowały się pod łóżkiem, a znerwicowane portfele raptem zablokowały swoje suwaki na wieść o wyprzedaży na platformie GOG. Aż do 20 czerwca będą trwać w niepewności o swoją zawartość, acz nie ma się co dziwić, bowiem ceny gier spadną w tym czasie nawet o 90%.

Organizatorzy promocji powinni zadowolić dosłownie wszystkich. Wytrawni kustosze RPG mogą sięgnąc po Wiedźmina 3 Game of the Year za 75 zł, miłośnicy strzelanek chwycić za Crysisa, który wisi po 15 zł. Z kolei fani mocniejszych wrażeń i strasznych historii mają możliwość zaopatrzyć się w Amnesię: A Machine for Pigs za kusząco niską cenę 11 goldenów. To jednak raptem wierzchołek góry lodowej, u której podnóża legło 1500 innych świetnych produkcji przecenionych od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Na zakupy do GOG-a tym bardziej wybrać się warto, gdyż do pierwszego zamówienia otrzymamy w gratisie Rebel Galaxy. Dla tych, którzy nie słyszeli o space simie wydanym przez Double Damage Games, krótka acz treściwa notka – 75/100 punktów na metacritics. Jest jedną z najlepszych gier reprezentujących gatunek kosmicznego RPG. Na Steamie kosztuje około $20, a tu dostaniemy ją tak po prostu za darmo.   

   

Źródło: GOG

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE