Strona głównaWiadomościWystartowała zamknięta beta gry Escape from Tarkov

Wystartowała zamknięta beta gry Escape from Tarkov

Do premiery nowego MMOFPS pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale gracze mogą już przetestować spory fragment gry w ramach zamkniętej bety. Udostępniony przez twórców zwiastun zapowiada bardzo realistyczną rozgrywkę.

Czy szykuje nam sie hit sezonu 2017? Jeszcze za wcześnie, by to potwierdzić. Jednakże historia rozgrywa się już na naszych oczach, bowiem 2 dni temu wystartowała beta gry Escape from Tarkov. Niestety, nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na ogranie nowej produkcji studia Bettlestate Games. Aby wziąć udzial w testach wpierw należy zakupić grę na stronie dewelopera.

Jej cena nie jest wcale taka mała. Twórcy żądają za standardową wersję 34,99 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę daje prawie 150 zł. Zakupując najdroższą wersję gry za 109,99 euro otrzymamy pełny pakiet unikalnych dodatków, dostęp do wszystkich DLC wydanych w późniejszym terminie oraz wiele bonusowych przedmiotów ułatwiających rozpoczęcie rozgrywki.

Chociaż studio Battlestate Games nie ogłosiło daty premiery Escape from Tarkov, to jeśli po zakończeniu beta testów gracze nie natkną się na zbyt wiele błędów, to istnieje szansa, że gierka wystrzeli na blaszaki w ciągu kilku miesięcy. Na zachętę zamieszczamy najnowszy zwiastun, a raczej gameplay z gry, na którym możemy obejrzeć jej surową jakość. Póki co jest to tatar mięsny, acz dobrze doprawiony. I choć niektórzy z Was pewnie wolą dopieczone kąski, to tym razem wygląda to bardzo apetycznie.

 

  

 

Źródło: escapefromtarkov.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię