Strona głównaGryAktualnościXbox chwali się kolejnymi grami, które trafią do Game Passa

Xbox chwali się kolejnymi grami, które trafią do Game Passa

Xbox nie odpuszcza i dla spragnionych wrażeń graczy przygotował kolejny pokaz.W jego ramach zobaczyliśmy montaż kolejnych gier, które trafią do Xbox Game Pass w dniu premiery.

Ciężko znaleźć osobę, która stwierdzi, że pokaz Xboxa w ramach E3 2021 był słaby. Gra za grą, potencjalny hit za hitem – pochwałom dla “Zielonych” nie było końca. Ale na tym nikt w obozie Microsoftu nie poprzestał. Dziś zobaczyliśmy kolejną prezentację, z mieszanką już pokazanych tytułów oraz takich, które widzieliśmy pierwszy raz. Wszystkie one mają trafić do Xbox Game Pass już w dniu premiery.

W klipie znajdują się m.in. fragmenty takich gier jak Warhammer 40,000: Darktide, Slime Rancher 2, Sable, The Gunk, The Ascent, Atomic Heart, Bloodroots, Hello Neighbor 2, Replaced, Roboquest, Somerville, Shredders i Medieval Dynasty.

Zobacz: STALKER 2 – gameplay i data premiery ujawnione. Gra trafi do Xbox Game Pass

Co ciekawe, na liście nie znajdują się jeszcze gry first party. Oznacza to, że biblioteka XGP wzbogaci się jeszcze bardziej – ciężko bowiem sobie wyobrazić by Microsoft nie wrzucił tam tytułów twórców, z którymi tak blisko współpracuje.

Jak Wam się podoba takie zestawienie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię