Strona głównaGryAktualnościXbox Game Pass w tym roku dostarczył gry warte łącznie ponad 25...

Xbox Game Pass w tym roku dostarczył gry warte łącznie ponad 25 tysięcy złotych

Ostatnie tygodnie roku oznaczają czas podsumowań. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, jak wiele atrakcji dostarczył przez ostatnie 12 miesięcy Xbox Game Pass.

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy Was, że Xbox Game Pass wzbogaci się o 9 kolejnych tytułów. Usługa Microsoftu ma miliony fanów na całym świecie i kiedy rok zmierza ku końcowi, dowiedzieliśmy się, jak wiele były warte gry dostępne w tym roku w ramach tej subskrypcji.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – dlaczego w grze nie ma policyjnych pościgów

Usiąść i policzyć wartość wszystkich gier postanowił Loadout. Łącznie tytuły dostępne do ogrania w 2021 roku były warte 6317 dolarów, czyli ponad 25 tysięcy złotych. „Najdroższym” miesiącem był z kolei marzec. Dodane wtedy produkcje łącznie wyceniono na 964 dolary.

Wszystkie te kwoty są kalkulowane na podstawie cen gier z Microsoft Store. Ceny pojedynczych gier byłyby niższe, gdyby kupować je oddzielnie w ramach różnych przecen. Game Pass oferuje jednak ogromną bibliotekę świetnych gier, których wartość rośnie z roku na rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię