Strona głównaGryAktualnościXbox Showcase 2023: Szereg nowych premier i huczne zapowiedzi

Xbox Showcase 2023: Szereg nowych premier i huczne zapowiedzi

Rozczarowujące PlayStation Showcase 2023 już poszło w zapomnienie. To wszystko za sprawą Xbox Showcase 2023 od Microsoft, które podczas swojego festiwalu ujawniło daty premier  głośnych tytułów oraz kilka innych nowych produkcji.

To co na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo istotne dla posiadaczy Xboxa, to fakt, iż w najbliższym czasie w Xbox Game Pass będzie dostępny szereg nowych gier. W samym 2023 roku na usłudze pojawi się m.in. The Bookwalker: Thief Of Tales, Techtonica, The Wandering Village, Sea of Starts, The Lamplighters League, Mineko’s Nigght Market, Galacticare. Łącznie w trakcie eventu twórcy zaprezentowali 27 gier.

Fanów urzekła również prezentacja Fable, w której zwiastunie pojawił się Richard Ayoade. Trzeba przyznać, że gra wygląda bardzo oryginalnie, a kolejna zapowiedź bardzo odmieniła postawę społeczności do samej produkcji. Wcześniej bowiem mogliśmy się jedynie domyślać, jak można wyglądać nowa seria Fable bądź bazować na krótkim materiale promocyjnym z 2020 roku, który tak w zasadzie nic nam nie pokazał.

Na samym evencie nie zabrakło również prezentacji nowej wersji Xboxa Series S. Konsola pojawi się w motywie Carbon Black i będzie miała większą pojemność dysku – 1 TB. Jej cena wyniesie 349 dolarów i będzie można ją zakupić od 1 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię