Strona głównaGryAktualnościXIII – twórcy  przepraszają za jakość gry

XIII – twórcy  przepraszają za jakość gry

W 2003 roku Ubisoft wydał pierwszoosobową strzelankę XIII wykonaną w komiksowym stylu graficznym. W tym roku ukazał się Remake, który okazał się bardzo kiepski, Teraz PlayMagic i Microids przepraszają z niską jakość gry.

Remake XIII trafił na PC, Xbox One i PS4. Gra nie została jednak dobrze przyjęta przez graczy. Twórcy oraz wydawca obwiniają o wszystko pandemię COVID i obiecują szybką aktualizację gry.

Zobacz: Destiny 2 – debiut Trials of Osiris opóźniony

We wspólnym oświadczeniu możemy przeczytać:

XIII nie spełnia naszych standardów jakości i w pełni rozumiemy frustrację graczy. Pandemia wpłynęła na produkcję gry na wielu płaszczyznach. Przejście do pracy zespołowej w domu spowodowało nieoczekiwane opóźnienia w harmonogramie rozwoju i procesie kontroli jakości.

Microids i PlayMagic stwierdzają, że mieli nadzieję na udostępnienie łatki pierwszego dnia, która naprawi problemy, ale aktualizacja trwa dłużej niż zakładano. Pierwsza aktualizacja będzie dotyczyła sterowania, liczby klatek na sekundę, kolizji, renderowania i dźwięku. Twórcy pracują nad opracowaniem roadmapy, która wprowadzi darmowe dodatki do gry, takie jak nowe poziomy, bronie, skórki i tryby dla lokalnego trybu wieloosobowego.

Fani gry narzekają na styl graficzny, który jest mocno oderwany od tego znanego z komiksu, który był wizytówką oryginalnej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię