Strona głównaWiadomościZ fabryk Acera wyjechał kolejny gamingowy laptop Predator Helios 300

Z fabryk Acera wyjechał kolejny gamingowy laptop Predator Helios 300

Z mobilnych komputerów można stworzyć centrum rozrywki. Wystarczy spojrzeć na nowego Predatora, któremu nie straszna jest nawet rozdzielczość 4K.

Aby móc grać w najnowsze gry trzeba umiejętnie zainwestować pieniądze w sprzęt. Wydajność komputerów starzeje się bowiem szybciej niż ich właściciele. Dlatego jeśli planujemy zakup nowej jednostki do gier, należy skupić się wyłącznie na jej gamingowych predyspozycjach.

A tych nie można odmówić nowej, przenośnej maszynce Acera. Predator Helios 300 idealnie wpasowuje się w rynek laptopów z kategorii middle-end. Model z ekranem 15,6″ występuje w dwóch wariantach matryc: Full HD IPS oraz 4K. Na jego pokładzie znajdziemy GTX 1060 6 GB VRAM, Intel Core i7-7700HQ 2,8 GHz, a także do 16 GB pamięci RAM DDR4. 

Wiedźmin 3, The Division, czy też Rise of The Tomb Raider nie sprawią mu problemów w najwyższych detalach. Co więcej, powyższe gry obsłuży nawet w 4K, o ile będziemy skłonni przejść z maksymalnych nastawów graficznych do wysokich.

Ponadto będziemy mogli załadować podobnych gierek ile dusza zapragnie, gdyż drapieżnego Predatora wyposażono w pojemny magazyn danych składający się z dwóch dysków. Port M.2 zajmuje SSD 256 GB, a port SATA nieco wolniejszy dysk HDD 1TB 5400 rpm.

Predator Helios 300 trafił już do obiegu i na dniach wyląduje na każdej sklepowej półce. W sieciówkach ma kosztować od 1869 dolarów.

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię