Strona głównaEsportZawodniczki Team Dignitas wygrywają finał Intel Challenge. Polka z drugim miejscem

Zawodniczki Team Dignitas wygrywają finał Intel Challenge. Polka z drugim miejscem

Sq.Prospect z naszą zawodniczką w składzie nie udało się pokonać Dignitas w finale Intel Challenge. Polka z drugim miejscem i udziałem w puli 12 tysięcy dolarów.

Niestety oba starcia w finałowym spotkaniu Intel Challenge w wykonaniu Square Prospect nie powalały – zarówno na Inferno jak i Train Team Dignitas całkowicie zdominował przeciwniczki. Na pierwszej mapie bardzo długo zanosiło się na przegraną do zera, ostatecznie udało im się zdobyć dwa punkty w pierwszej połowie starcia i z takim wynikiem zakończyły mapę. Na Train było odrobinę lepiej, bo pierwszą połowę zawodniczy SP kończyły z wynikiem 12:3, w drugiej dodały jeszcze jedno oczko, ale przewaga zawodniczek Dignitas była po prostu zbyt duża. Widać było jak wiele czasu poświęciły na przygotowania do tego turnieju – nic więc dziwnego, że wcześniej udało im się rozprawić z RES Gaming, które w niedzielę zdobyły najniższy stopień podium.

Podział nagród Intel Challenge wygląda następująco:

1. Team Dignitas – 25 tysięcy dolarów
2. Sq.Prospect – 12 tysięcy dolarów
3. RES Gaming – 8 tysięcy dolarów
4. VivoKeyd – 5 tysięcy dolarów

Mimo dzisiejszego wyniku zawodniczkom Sq.Prospect należą się gratulacje, bo dotarły do finału jako kompletna niespodzianka, na którą mało kto stawiał – a z 'bullet girl’ jesteśmy bardzo dumni.

Śledziliście turniej kobiecego CS-a? Jak Wam się podobały spotkania?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię