Strona głównaEsportZawodnik Overwatch League oskarżony o kontakty seksualne z nieletnią

Zawodnik Overwatch League oskarżony o kontakty seksualne z nieletnią

21-letni zawodnik drużyny Boston Uprising w Overwatch League – Jonathan ‘DreamKazper’ Sanchez, został zawieszony z powodu podejrzeń o kontakty seksualne z 14- lub 15-letnią dziewczyną. Sprawa najprawdopodobniej trafi na policję.

Jonathan ‘DreamKazper’ Sanchez to gracz drużyny Boston Uprising w Overwatch League. Wcześniej nie był znany szerszej publiczności, ale po debiucie w lidze zyskał sporą popularność. Z miejsca stał się jednym z najlepszych DPS-ów w rozgrywkach. Szkoda, że jego kariera może się tak szybko skończyć, jak błyskawicznie się zaczęła.

Zawodnik podejrzewany jest o kontakty o podłożu seksualnym z dziewczyną, która ma 14 lub 15 lat. Do sieci wyciekły zrzuty ekranów z jego rozmową z nieletnią. Dziewczyna utrzymuje, że otrzymała od DreamKazpera lubieżne zdjęcie, po czym odpowiedziała mu dokładnie tym samym. Teraz zawodnika czekają najprawdopodobniej spore problemy.

Organizatorzy rozgrywek Overwatch League poinformowali, że sprawa jest im znana. Do sytuacji odniosła się również drużyna, w której Jonathan ‘DreamKazper’ Sanchez występował. W oficjalnym oświadczeniu Boston Uprising możemy przeczytać, że:

– Wszystkie tego typu oskarżenia traktujemy bardzo poważnie i dlatego zdecydowaliśmy się zawiesić DreamKazpera na czas nieokreślony – brzmi komunikat na Twitterze.

Na razie nie wiadomo, co dalej z 21-latkiem. Najprawdopodobniej sprawą zajmie się policja.

Źródło: Kotaku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię