Strona głównaGryAktualnościZemsta Junkensteina - nowy event w Overwatch z okazji Halloween

Zemsta Junkensteina – nowy event w Overwatch z okazji Halloween

Już za nieco ponad 2 tygodnie Halloween. Z tej okazji twórcy Overwatch przygotowali specjalny event w grze „Zemsta Junkensteina”, który już możecie ogrywać.

Halloweenowy event w Overwatch pojawił się dzisiaj i potrwa 3 tygodnie. W jego ramach gracze mogą zdobyć specjalne skiny, mroczne emotikony i wiele innych dodatków. Pojawi się także Zemsta Junkensteina – starcie PvE, w którym czterech graczy stanie w szranki ze złym Junkensteinem oraz jego przybocznymi i kreaturami.

Zobacz: Mei z Overwatch stała się symbolem protestów w Hongkongu

Gracze, którzy wygrają trzy gry w tygodniu, w jednym z trybów: Quick Play, Competitive lub Arcade, zdobędą nową ikonę, sześć wygranych to nowy Spray, a dziewięć – nowy skin. W każdym z tygodni pojawi się nowy zestaw nagród, warto więc brać udział w każdej rozgrywce.

Zobacz: Blizzard – figurka Mei usunięta ze sklepu firmowego

Kolejnym dodatkiem z okazji Halloween będą tematycznie powiązane z wydarzeniem lootboxy, wypełnione nowymi przedmiotami. Pojawią się także po raz kolejny lootboxy z poprzednich edycji wydarzenia. Oprócz wydarzenia, Blizzard wypuścił dzisiaj także aktualizację do gry z poprawkami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię