Strona głównaWiadomościZnamy cenę monitorów 4K z odświeżaniem 144 Hz i HDR

Znamy cenę monitorów 4K z odświeżaniem 144 Hz i HDR

Pierwszy z monitorów 4K z odświeżaniem 144 Hz i obsługą HDR trafił do przedsprzedaży. Tym samym poznaliśmy jego cenę i jesteśmy pewni, że wzrośnie liczba napadów na bank na całym świecie.

Tym monitorem jest Acer Predator X27. To 27-calowa konstrukcja, zdolna do wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K Ultra HD z odświeżaniem na poziomie 144 Hz. Ale to nie wszystko. Monitor obsługuje też HDR, czyli wysoką głębie kolorów oraz technologię synchronizacji obrazu Nvidia G-Sync.

Pozostała specyfikacja monitora, to między innymi 384 niezależnie strefy podświetlenia, czas reakcji 4 ms między odcieniami szarości, kąty widzenia na poziomie 178 stopni w pionie i poziomie, jasność 1000 nitów a także 99-procentowe pokrycie palety barw Adobe RGB. Jeśli chodzi o złącza, to model ten zaoferuje HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 oraz cztery porty USB 3.0.

Ile trzeba za niego zapłacić? Niemało. W przedsprzedaży Acer Predator X27 kosztuje 1999 dolarów. To i tak sporo mniej niż wcześniej. Kilka tygodni temu urządzenie pojawiło się w ofercie kilku sklepów w cenie od 2500 do 3000 dolarów. Pierwsze dostawy do użytkowników planowane są na 1 czerwca, więc dosłownie za kilka dni.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię