Strona głównaWiadomościZnamy już datę premiery State of Decay 2 i się nią podzielimy

Znamy już datę premiery State of Decay 2 i się nią podzielimy

W końcu została wyznaczona oficjalna data premiery State of Decay 2, ale chyba ważniejsza wiadomością jest cena gry.

Pierwsza część gry była dostępna tylko na Xbox, na szczęście State of Decay 2 dostępne będzie zarówno w PC jak i na XBO. Cena gry na obu platformach nie będzie większa niż 30 dolarów.

Aron Greenberg, szef firmy wyjaśnił takie podejście:

Naszym celem jest zbudowanie długoterminowej relacji ze społecznością State of Decay i promowanie głębszych doświadczeń z tytułem. Wierzymy, że State of Decay 2 osiągnie ten cel, wciągając graczy do gry gdzie należy przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Chcemy dać graczom więcej wrażeń, jakie będą mogli czerpać z tej gry.

Czy tylko ja mam wrażenie, że możemy tym samym spodziewać się mnóstwa dodatkowego płatnego kontentu? Może nie jest to rzeczywisty powód, dla którego Microsoft okazuje się dobrym wujkiem i chce nam sprzedać grę tak tanio. Pierwsza część kosztuje ok. 20 dolców, więc może cena nie jest tak mocno podejrzana.

Microsoft zaoferuje także wydanie State of Decay 2 Ulitimate za 50 dolarów. Pakiet ten zawiera grę, oraz nadchodzące DLC: Independence i Daybreak oraz pierwszą cześć gry.  Tak wiec każdy kto chce zagrać ma kilka opcji do wyboru.

Jeżeli ktoś nie wie za bardzo, o czym mowa. State of Decay 2 to kontynuacja survivalowej gry, której pierwsza część ukazała się tylko na Xbox od Undead Labs. Tytuł rozszerza koncepcję, dodając opcję 4 osobowej kooperacji. Tym razem gra będzie dostępna również na PC.

[you tube=FB4fFl-Ysg8]

Premiera gry na PC już 22 maja.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię