Strona głównaEsportZnamy rozstrzygnięcia europejskiego Minora. Kwalifikacje Majora pewne dla EnVyUs i Space Soldiers,...

Znamy rozstrzygnięcia europejskiego Minora. Kwalifikacje Majora pewne dla EnVyUs i Space Soldiers, AGO w top 4

Zakończyły się rozgrywki europejskiego Minora. Awansu do zamkniętych kwalifikacji Majora mogą być już pewne EnVyUs i Space Soldiers, które spotkały się w finale. AGO nie mieli tyle szczęścia, ale znaleźli się w top 4 turnieju.

AGO, po bardzo dobrej serii pojedynków w Bukareszcie, w finale drabinki przegranych spotkali się z francuskim EnVyUs. Pierwsza mapa, Cobblestone, należała do naszych reprezentantów, ale na kolejnych dwóch, czyli Overpass i Cobblestone lepsi byli Francuzi i to oni dołączyli do Space Soldiers zarówno w finale całego Minora jak i w kwalifikacjach Majora. W finale – chyba dość niespodziewanie – musieli jednak uznać wyższość kolegów z Turcji. W dodatku finałowe starcie zamknęło się dość szybko, bo po zaledwie dwóch mapach – Cobblestone, na którym Space Soldiers wygrali 16:5 oraz Inferno – z wynikiem 16:10. Oprócz szansy walki o Majora, Space Soldiers otrzymają 30 tysięcy dolarów, natomiast za drugie miejsce EnVyUs skasuje połowę tej sumy. Zamknięte kwalifikacje Eleague Major 2018 odbędą się w dniach od 12 do 15 stycznia 2018 w studiu Eleague w Atlancie.

Pełna lista uczestników kwalifikacji prezentuje się następująco:

– Cloud9
– FlipSid3 Tactics
– G2 Esports
– Natus Vincere
– mousesports
– Seed (innocent, kRYSTAL, zehN, denis i Spiidi)
– FaZe Clan
– Vega Squadron
– Space Soldiers
– Misfits
– AVANGAR
– Renegades
– EnVyUs
– Liquid
– Quantum Bellator Fire
– TyLoo

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię