Strona głównaWiadomościZnamy szczegóły misji Sama Fishera w Ghost Recon Wildlands

Znamy szczegóły misji Sama Fishera w Ghost Recon Wildlands

Ubisoft ujawnił pierwsze szczegóły oraz zrzuty ekranu dotyczące czekającej nas misji Splinter Cell, którą będziemy mieli do wykonania w Ghost Recon Wildlands w ramach Special Operations.

Rys fabularny: nieuczciwy agent CIA przybywa do Boliwii, aby sprzedać ściśle tajne dane wojskowe. Twoim zadaniem będzie pomóc Samowi go powstrzymać. Będziesz musiał udać się do La Cruz, aby podjąć się infiltracji o wysokim poziomie ryzyka. Nagrodą za ukończenie misji są gogle noktowizyjne Sama Fishera jakie znamy z serii Splinter Cell oraz nowe miny. Misja będzie nadal dostępna po zakończeniu wydarzenia, ale już bez możliwości zdobycia nagród.

Zadanie będzie dostępne od 10 kwietnia, czyli od dnia udostępnienia aktualizacji Ghost Recon Wildlands. Nową misję można przejść samodzielnie lub wraz z trzema przyjaciółmi w trybie współpracy. Będzie to jedna z najtrudniejszych misji z jaką oddział miał kiedykolwiek do czynienia. Będzie wymagała wykorzystania wielu narzędzi oraz nie lada umiejętności aby zakończyć ją z powodzeniem.

Aktualizacja doda także nową klasę postaci, Echelon Assalut, która ma dostęp do karabinu szturmowego SC-400, min przeciwpiechotnych i umiejętności Sonar Pulse, która pozwala widzieć graczom wrogów przez ściany z małej odległości.

Co więcej Ubisoft wprowadzi nowy tryb Ghost War: Sabotage, w którym jedna drużyna musi przechwycić i utrzymać cel, zanim skończy się czas, podczas gdy drużyna przeciwna będzie starała się ich powstrzymać. W trybie tym znajdziemy 5 nowych map.

Ale to nie koniec, aktualizacja poprawi również wydajność gry na kartach graficznych od AMD o 10%. A także doda nowy perk Hollow Point Ammo oraz umożliwi graczom personalizację strojów w trybie kampanii.

Poniżej screeny:

I jeszcze film:

[you tube=HRmQhlVQpLI]

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię