Strona główna Wiadomości Znany Youtuber – McSkillet - zginął w wypadku. To mogło być samobójstwo

Znany Youtuber – McSkillet – zginął w wypadku. To mogło być samobójstwo

- Reklama -

McSkillet to jeden z najpopularniejszych Youtuberów związanych z Counter-Strikiem: Global Offensive. Zajmował się przede wszystkim tematyką handlowania skinami. Dzisiaj zginął w wypadku samochodowym. 

McSkillet to dość znany Youtuber. Na swoim kanale uzbierał ponad 850 tys. subów. Jednak od wielu miesięcy nie opublikował żadnego wideo. To dlatego, że otrzymał bana na wymiany na Steamie, a skoro zajmował się przede wszystkim tematyką skinów, to trudno było mu nagrać coś nowego. Jakby tego było mało, miał jeden z najdroższych ekwipunków na świecie. Po banie stał się on bezwartościowy. 

Dzisiaj pojawiła się na Reddicie informacja, że McSkillet zginął w wypadku samochodowym. Zostało to potwierdzone przez jednego z jego przyjaciół. McLaren Youtubera pędził pod prąd z dużą prędkością na autostradzie 805. Z najnowszych informacji wynika, że mężczyzna zderzył się z SUV-em. W wyniku wypadku zginął McSkillet, a także kierowca i pasażer SUV-a. 

Początkowo mówiło się o czymś w rodzaju samobósjtwa. Youtuber miał przechodzić ciężkie chwile, między innymi z powodu utraty sporego majątku, ulokowanego w wartościowych skinach do CS:GO. Aktualnie nie jest to już takie pewne. Inne źródła mówią o McLarenie niszczącym bramę jednej ze szkół. To miało doprowadzić do pościgu policyjnego, który zakończył się wypadkiem. 

Na ten moment wszystkie powyższe informacje należy traktować jako niepotwierdzone. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE