Strona głównaWiadomościZotac pokazał nowe komputery na 2018 rok

Zotac pokazał nowe komputery na 2018 rok

Firma Zotac zaprezentowała nową serię małych komputerów ZBOX. To oferta przygotowana na 2018 rok. Wśród pokazanych sprzętów nie brakuje też takich, które stworzone zostały z myślą o graczach.

Z perspektywy graczy najciekawiej prezentują się komputery Zotac ZBOX Mini z serii Magnus. Dokładna specyfikacja konkretnych modeli nie jest jeszcze znana. Szczegóły zostaną zaprezentowane na zbliżających się wielkimi krokami targach CES 2018 w Las Vegas. Na ten moment wiemy jedynie, że komputery będą korzystały z procesorów Intel Core i7 ósmej generacji, czyli Coffee Lake z sześcioma fizycznymi rdzeniami i obsługą 12 wątków. Za wrażenia graficzne odpowiadać będą wydajne kart Nvidia GeForce, w tym także jeden z najmocniejszych wariantów, czyli GTX 1080. Do sprzedaży trafi też nowa wersja plecaka, przystosowanego do okularów VR.

Oprócz tego Zotac zaprezentuje nowe komputery do multimediów, a także małe stacje robocze. Producent zapewnia, że nowe obudowy w połączeniu z pasywnym systemem chłodzenia są w stanie obsługiwać procesory od TDP do 25 W. Tymczasem układy Kaby Lake-R osiągają do 15 W, więc zostaje jeszcze spory zapas, np. na podkręcania. Do sprzedaży trafią też modele z najnowszymi układami Gemini Lake, czyli Celeronami i Pentiumami z natywnym wsparciem dla HDMI 2.0.

Źródło: Lilliputing

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię