Strona głównaWiadomościZwiastun trybu singleplayer Star Wars: Battlefront II zapowiada epicką zabawę

Zwiastun trybu singleplayer Star Wars: Battlefront II zapowiada epicką zabawę

Już na samym wstępie po usłyszeniu głosu Imperatora przeszły nam ciary po plecach, a później jest jeszcze lepiej. Nowy film z gry Battlefront II zmontowano niczym trailer wysokobudżetowego filmu.

EA zamierza przekonać nas, że Star Wars: Battlefront II to nie tylko wieloosobowe potyczki ociekające różnorodnością map, pojazdów i profili obieralnych postaci. Skazana na sukces gra zaoferuje także kampanię dla pojedynczego gracza i wygląda na to, że nie została rozpisana na kolanie. Przynajmniej wskazuje na to nowy zwiastun skupiający się wyłącznie na fabule oraz głównej bohaterce.

Zaprezentowany materiał jest krótki i nie zawiera fragmentów gry, ale urzeka swoją zajebistością. Stylem przypomina nieco zwiastuny filmowe blockbusterów. Jest akcja, jest historia, a w tle rozpływa się magia uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie ma tu mowy o zbędnych kadrach. Zresztą sprawdźcie sami.

  

Twórcy bardzo zachowawczo wprowadzają nas w tryb singleplayer i to nas martwi. Konkurencyjni deweloperzy przedstawiają o niebo dłuższe filmy, nie raz streszczając prawie całą grę. Stąd zrodziła się w naszych głowach myśl o tym, że Star Wars Battlefront II będzie miał dynamiczną kampanię, z którą uporamy sie w 2 lub 3 godzinki. Obyśmy się jednak mylili.

Zanim zapomnę, dajcie znać, czy spodobał Wam się nowy zwiastun.   

Źródło: nerdist.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię