Nintendo

Może i małą konsolą jest Switch, ale wielką jest możliwościami. Wpadając do działu Nintendo przekonasz się, że dobre gierki także wydawane są na mobilny sprzęt. Naszym zadaniem jest przypilnować, żebyś wiedział o nadchodzących premierach.

Nie mógł kupić Nintendo Switch, więc zbudował sobie własne

Nie wiem jak w Polsce, ale w Stanach Zjednoczonych jest podobno spory problem z kupieniem konsoli Nintendo Switch. Pandemia koronawirusa utrudniła logistykę, a wcześniej dostępne w sklepach egzemplarze zostały wyprzedane. Jeden z użytkowników znalazł na to rozwiązanie i zbudował sobie własnego Switcha.

Nintendo Switch – aktualizacja 10.0.0 dostępna do pobrania

0

Nintendo udostępniło oczekiwaną przez wielu graczy aktualizację 10.0.0  dla Switch wprowadzającą możliwość mapowania przycisków na kontrolerze. To oczywiście nie wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone. Szczegóły poniżej.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy zmierza na Nintendo Switch?

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy ma już niemal 18 lat na karku, ale nadal jeszcze nie pojawiła się na wszystkich możliwych platformach. Jeszcze – bo wiele wskazuje, że właśnie zmierza na Switcha.

Nintendo PlayStation sprzedane za 360 tysięcy dolarów

Jakiś czas temu pisaliśmy o aukcji, na której wystawiono działający prototyp konsoli Nintendo PlayStation. Aukcja dobiegła końca a konsola znalazła nabywcę. Ostateczna cena sprzedaży okazała się jednak niższa niż oczekiwał dotychczasowy właściciel.

Nintendo wymieniło 95-letniej Japonce Game Boya za darmo

Konsoli Game Boy Nintendo na próżno szukać w sklepach, jednak jak się okazuje, można dostać fabrycznie nowy egzemplarz bezpośrednio od producenta. Przynajmniej tyle szczęścia miała 95-letnia fanka Tetrisa.

Nintendo Switch – aktualizacja do Wiedźmin 3: dziki Gon już dostępna

Posiadacze Wiedźmina 3 w wersji na konsolę Nintendo Switch mogą już pobierać aktualizację oznaczoną numerem 3.6. Daje ona możliwość m.in. importowania zapisów gry z GOG i Steam. Pełna lista zmian poniżej.

Nintendo ukarało twórcę przecieków o nowych Pokemonach

W listopadzie zeszłego roku do sieci trafiła spora ilość informacji na temat Pokemon Sword & Shield. Nintendo nie było zadowolone z takiego obrotu spraw i namierzyło sprawcę, który został ukarany. Teraz firma wydała oświadczenie piętnujące udostępnianie informacji o grach w sieci oraz złamaniu umów.

Nintendo Switch – W tym roku nie będzie ulepszonej wersji konsoli

2

Jeżeli wstrzymywaliście się z zakupem konsoli Nintendo Switch czekając na jej mocniejszą wersję, to jeszcze długo poczekacie. Nintendo oficjalnie poinformowało, że nie nowa mocniejsza wersja konsoli nie trafi na rynek w 2020 roku.

Wiedźmińskie opowieści dostępne także na Nintendo Switch

0

W zeszłym miesiącu pojawiły się plotki na temat przeniesienia Thronebreakera na konsole Nintendo Switch. Mało kto jednak traktował te doniesienia poważnie. I jak się okazało niesłusznie. Wiedźmińskie opowieści trafiły dzisiaj na przenośną konsolę Nintnedo.

Street Fighter V: Champion Edition trafi na Nintendo Switch?

0

Street Fighter V: Champion Edition już niedługo może trafić na konsole Nintendo Switch. Informacja taka wraz z datą premiery gry pojawiła się na oficjalnym koncie EB Games Canada na Twitterze.

Nintendo Switch Pro na architekturze Volta, ale bez znaczącego wzrostu wydajności

Według plotek Nintendo pracuje nad nową, ulepszoną wersją konsoli Nintendo Switch. Standardowa wersja oparta jest na układzie SoC Nvidia Tegra X1+. Dla wersji Pro ma powstać zupełnie nowy chipset, oparty na architekturze Volta.

Nintendo opatentowało Joy-Con z rysikiem

0

Nintendo ujawniło patent na Joy-Con z rysikiem. Patent został opublikowany 16 stycznia 2020 pokazuje nową nakładkę na Joy-Con, podobny do opaski na nadgarstek, ale zamiast opaski wyposażony jest w rysik na końcu kontrolera.

Ojciec zbudował dla niepełnosprawnej córki kontroler do grania w Zeldę

Wiele miesięcy temu Microsoft zaprezentował Xbox Adaptive Controller, czyli kontroler stworzony z myślą o osobach niepełnosprawnych. Rory Steel wykorzystał go jako bazę i dodatkowo połączył z konsolą Nintendo Switch, aby jego córka mogła grać w Zelda: Breath of the Wild.

Kolekcja BioShock trafi na Nintendo Switch?

0

Coraz więcej starych gier trafia na konsole Nintendo Switch. Nic dziwnego, dla wydawców i deweloperów wydanie gry na przenośną konsolę wiąże się z zastrzykiem gotówki. Już wkrótce do tego grona może dołączyć również kolekcja gier spod znaku BioShock.

Nintendo Switch Pro ukaże się zaraz po wakacjach?

Fani Nintendo cały czas wyczekują na kolejną, wzmocnioną wersję konsolki. Jeden z analityków, który wcześniej “przewidział” premierę Switcha Lite, twierdzi na łamach Gameindustry.biz, że Nintendo Switch Pro to tylko kwestia czasu.

Reżyser Bayonetty brutalnie krytykuje menu główne Switcha

Wydawać by się mogło, że Switch, częściowo-przenośna konsolka Nintendo, jest uwielbiana w Azji. Jednak nawet i ona znajduje tam swoich krytyków.

Red Dead Redemption 2 trafi na Switch?

Wygląda na to, że na konsolę Nintendo Switch niedługo może trafić tytuł, który potrafi dać w kość nawet najmocniejszym komputerom. Mowa o Red Dead Redemption 2.

Wyjątkowa konsola Nintendo PlayStation trafi na aukcję. Może kosztować miliony

Mogliście tego nie wiedzieć, ale pierwsza wersja PlayStation została stworzona przy współpracy Sony i Nintendo. Jednak konsola nigdy nie trafiła do oficjalnej produkcji. Nie oznacza to, że nie ma działających egzemplarzy. Jeden z nich trafi na aukcję.

Nintendo: Nie mamy przymusu wydawania remake’ów naszych gier

0

Nintendo w dość nieregularny sposób wydaje nowe wersje klasycznych tytułów. Biorąc pod uwagę ich jakość, gracze czekają na więcej i zastanawiają się kiedy ten czy inny tytuł zostanie wydany ponownie. Jednak samo Nintendo ma do tego dość specyficzne podejście.

Wiedźmin 3 – PowerA stworzyło licencjonowany kontroler Nintendo Switch

0

Od wczoraj posiadacze Nintendo Switch mogą grać na swoich konsolach w Wiedźmina 3. Jeżeli chcecie jeszcze mocniej wczuć się w klimat, to z pewnością ułatwi Wam to licencjonowany kontroler z motywem z gry.

GORĄCE RECENZJE

Przejdź do kategorii