Nintendo

Może i małą konsolą jest Switch, ale wielką jest możliwościami. Wpadając do działu Nintendo przekonasz się, że dobre gierki także wydawane są na mobilny sprzęt. Naszym zadaniem jest przypilnować, żebyś wiedział o nadchodzących premierach.

Super Mario Bros. trafi na konsolkę Game & Watch

Pamiętacie małe konsole tzw. Ruskie jajka? W rzeczywistości był to radziecki plagiat konsolek Nintendo Game & Watch, na którą trafi teraz gra Super Mario Bros. z okazji jej 35. lecia.

WiiBoy Color – Nintendo Wii wielkości Game Boy’a

Wyobraźnia moderów nie zna granic – także jeśli idzie o sprzęt. Dowodem na to jest WiiBoy Color, czyli miniaturowa wersja Nintendo Wii.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions – premiera już dzisiaj!

Gratka dla wszystkich graczy, którzy z zapartym tchem śledzili przygody kapitana Jastrzębia. Dziś premiera Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Wspomnienia wracają!

Nintendo Switch – kolejne źródło zapowiada wzmocnioną wersję konsolki

Co kilka tygodni jak bumerang wraca temat nowej wersji Nintendo Switch. Kolejne źródło donosi, że konsola taka może pojawić się w tym roku.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm trafi na Switch

Twórcy Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm zapowiedzieli, że gra trafi na Nintendo Switch. Obecnie dostępna jest wyłącznie na iOS poprzez Apple Arcade.

Nintendo odświeża rejestracje kilku hitów z 3DS – z myślą o Switchu?

Najnowsze odświeżenia patentów Nintendo mogą świadczyć, że Japończycy planują wprowadzić na Switcha kultowe gry z 3DS, m.in. Kid Icarus.

Tsubasa – nowe przygody bohatera z dzieciństwa na kolejnym trailerze

Już w przyszłym miesiącu premiera Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Bandai Namco reklamuje grę na nowym trailerze.

Nintendo rejestruje znak towarowy Mario Sports

Od czasu, kiedy pojawiła się ostatnia gra sportowa Nintendo minęły 3 lata. Chyba powoli to oczekiwanie się kończy.

Nintendo Switch – co przynosi aktualizacja 10.1.0?

Nintendo wprowadziło aktualizację systemu operacyjnego konsoli Nintendo Switch. Co wprowadza łatka oznaczona jako 10.1.0?

Wyciek danych Nintendo dwa razy gorszy niż sądzono

Kilka tygodni temu Nintendo wyjawiło, że doszło do wycieku danych, w ramach którego hakerzy zdobyli informacje na temat 160 tys. użytkowników. Teraz okazuje się, że sytuacja jest mniej więcej dwa razy gorsza niż sądzono na początku.

Wiedźmin 3: twórcy portu na Switcha nadal wierzą w potencjał konsolki

Kiedy gry takie jak Wiedźmin 3 są przenoszone na Nintendo Switch, pokazuje to jak duże są możliwości konsolki. A zdaniem autorów portu – stać ją na jeszcze więcej.

EA planuje wydawać więcej gier na Nintendo Switch

Elektroników doszły najwyraźniej słuchy o sklepach błyskawicznie wyprzedających handheldy.

Nintendo potwierdziło włamanie do bazy danych. Lepiej zmieńcie hasło!

0

Kilka dni temu świat obiegła informacja o rzekomym włamaniu do bazy danych Nintendo. Japoński koncern oficjalnie potwierdził, że doszło do ataku hakerskiego i poinformował, że poszkodowanych może być nawet 160 tysięcy użytkowników.

Book of Demons – polski RPG trafi na konsole. Znamy datę premiery

Polski RPG Book of Demons doczekał się konsolowej wersji. Gra polskiego studia Thing Trunk jeszcze w tym miesiącu trafi na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Nintendo zwiększy produkcję Switchy

Rozpoczyna się walka z absurdalnymi cenami przenośnych konsol.

Nintendo padło ofiarą wycieku danych? Gracze zgłaszają próby włamań na konta

Jeśli macie konto Nintendo, ta wiadomość powinna być dla Was bardzo ważna! Wielu graczy zgłasza próby nieautoryzowanego dostępu do ich kont. Zgłoszenia pojawiają się między innymi na forach oraz Twitterze.

Nie mógł kupić Nintendo Switch, więc zbudował sobie własne

Nie wiem jak w Polsce, ale w Stanach Zjednoczonych jest podobno spory problem z kupieniem konsoli Nintendo Switch. Pandemia koronawirusa utrudniła logistykę, a wcześniej dostępne w sklepach egzemplarze zostały wyprzedane. Jeden z użytkowników znalazł na to rozwiązanie i zbudował sobie własnego Switcha.

Nintendo Switch – aktualizacja 10.0.0 dostępna do pobrania

0

Nintendo udostępniło oczekiwaną przez wielu graczy aktualizację 10.0.0  dla Switch wprowadzającą możliwość mapowania przycisków na kontrolerze. To oczywiście nie wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone. Szczegóły poniżej.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy zmierza na Nintendo Switch?

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy ma już niemal 18 lat na karku, ale nadal jeszcze nie pojawiła się na wszystkich możliwych platformach. Jeszcze – bo wiele wskazuje, że właśnie zmierza na Switcha.

Nintendo PlayStation sprzedane za 360 tysięcy dolarów

Jakiś czas temu pisaliśmy o aukcji, na której wystawiono działający prototyp konsoli Nintendo PlayStation. Aukcja dobiegła końca a konsola znalazła nabywcę. Ostateczna cena sprzedaży okazała się jednak niższa niż oczekiwał dotychczasowy właściciel.

GORĄCE RECENZJE