Hardware

Masz budżet na PC, ale brak pomysłu na zakup? Podpowiadamy w jakie laptopy, desktopy oraz akcesoria warto inwestować. Niezależnie, czy składasz cały komputer czy szukasz pojedynczych podzespołów, wskażemy Ci najlepszy sprzęt w najniższej cenie.

PlayStation 5 – wszystko, co wiemy o konsoli Sony

PlayStation 5 ma zadebiutować na sklepowych półkach pod koniec 2020 roku. Chociaż nie odbyła się jeszcze oficjalna prezentacja nowej konsoli Sony, to już dzisiaj sporo o niej wiemy. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o PlayStation 5 ma kilka miesięcy przed premierą.

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy PC – lipiec 2020

Wakacje to czas nie tylko odpoczynku, ale dla wielu osób też wytężonej gry ze znajomymi czy nawet w pojedynkę. Ale wiadomo, że nie każdy komputer radzi sobie z najnowszymi grami. Dlatego lipiec to doskonała okazja, aby kupić nowego PC-ta.

10 wskazówek przydatnych w trakcie grania na PC

Co można zrobić, aby możliwie zoptymalizować granie na PC? Jak z desktopa lub laptopa wyciągnąć jak najwięcej klatek na sekundę? W jaki sposób uprzyjemnić rozrywkę, aby nic nam nie przeszkadzało? Oto 10 przydatnych wskazówek w trakcie grania na komputerze z Windows 10.

Dysk przenośny – jak może ułatwić życie graczowi?

Według języka słownika polskiego „gracz” to człowiek biorący udział w jakiejś grze, ale też osoba przebiegła i zręczna. W moim osobistym wyobrażeniu to też ktoś niezwykle wymagający. Gracze chcą wysokich rozdzielczości, dużej liczby fps-ów i najlepszych sprzętów. Czy w tym wszystkim potrzebują też dysku przenośnego?

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy PC – czerwiec 2020

Powoli zbliżają się wakacje, a to oznacza jeszcze więcej czasu przed komputerem. Jeśli dotychczasowy PC nie domaga, to być może czas go wymienić na coś nowego. Jaki komputer kupić? Oto nasze propozycje.

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy PC – maj 2020

Nie oszukujmy się – maj 2020 roku to prawdopodobnie nie jest najlepszy miesiąc na zakup komputera. Pandemia koronawirusa sprawiła, że ceny podzespołów znacząco wzrosły i poszczególne zestawy podrożały nawet o kilkaset złotych. Jednak są tacy, którzy nie chcą lub nie mogą dłużej czekać. Dla nich przygotowaliśmy kolejne zestawy.

MSI GeForce GTX 16xx – sześć obliczy kart graficznych. Co oferują?

Na polskim rynku firma MSI wprowadziła do sprzedaży aż sześć kart graficznych z serii GeForce GTX 16xx. Co mają one do zaoferowania swoim klientom i czym się różnią poszczególne warianty? Postanowiliśmy bliżej się im przyjrzeć, aby porównać wszystkie modele.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – kwiecień 2020

Na świecie panuje aktualnie pandemia koronawirusa. Wszyscy musimy, w ramach możliwości, siedzieć w domach. To doskonały czas, aby nadrobić wiele gier, na które do pory nie mieliśmy czasu, a do tego przyda się nowy komputer.

Karty graficzne Nvidia GeForce Super do laptopów z nowymi, rewolucyjnymi rozwiązaniami

Dzisiaj premierę mają nowe, mobilne karty graficzne Nvidia GeForce, które wraz z procesorami Intela 10. generacji mają stanowić siłę napędową nowych laptopów. Ale nowe GPU to nie wszystko. Zieloni zadbali też o kilka rozwiązań, które dodatkowo mają poprawić komfort grania, jakość grafiki czy też wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – marzec 2020

Ostatnie miesiące to niewielkie wzrosty cen na rynku podzespołów komputerowych. Prawdopodobnie kwoty w najbliższym czasie jeszcze wzrosną, więc to doskonała okazja, żeby kupić teraz nowego PC-ta.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – luty 2020

Styczeń już za nami. Wypoczęliśmy po świątecznym zgiełku, a większość postanowień noworocznych prawdopodobnie wylądowało już w koszu. Dlatego to świetna okazja, aby kupić komputer. Tym bardziej, że niektóre podzespoły zaczęły drożeć.

Telewizor dla gracza – na co zwrócić uwagę?

Kupno telewizora nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Sytuacja tym bardziej się komplikuje, gdy pudło kupujemy z myślą o podłączeniu konsoli. Wtedy wymagania nie tylko rosną, ale też się zmieniają. Na co zwrócić uwagę kupując telewizor dla gracza?

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – styczeń 2020

Początek roku – nowe postanowienia, nowe plany, nowy my. Do tego przydałby się też nowy komputer, aby uruchamiać nowe gry. Dużo tego “nowego”, ale warto wiedzieć, co będzie najlepsze w określonym przedziale cenowym.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – grudzień 2019

Mamy już grudzień, czyli miesiąc, w którym między innymi dajemy i dostajemy prezenty. Prawdopodobnie nie ma dla gracza lepszego podarunku niż nowy komputer. Jaki zestaw PC kupić? Podpowiadamy.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – listopad 2019

Listopad, to czas kiedy raczej staramy się oszczędzać. Pod koniec przyszłego miesiąca będą Święta Bożego Narodzenia, więc czas myśleć o prezentach. Ale czy to oznacza, że wyznawcy PC Master Race mają sobie odpuścić? Nic z tych rzeczy. Listopada to równie dobry miesiąc, aby kupić komputer.

Budujemy stanowisko dla prawdziwego gracza z marką Genesis

0

Skompletowanie części do gamingowego komputera to dopiero początek budowy stanowiska prawdziwego gracza. Do kupienia mamy jeszcze wiele sprzętu, który będzie nam potrzebny podczas codziennej pracy i zabawy. Dzisiaj pomożemy Wam w dobraniu najlepszego sprzętu, który dodatkowo nie zrujnuje Waszych portfeli.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – październik 2019

Szkoła ruszyła już pełną parą. Zaczęły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i nauka. Nie oznacz to jednak, że trzeba rezygnować z komputera. Wręcz przeciwnie. Może to być dobry moment, aby kupić nowego PC-ta.

Klawiatury mechaniczne – o przewagach „mechaników” nad klawiaturami membranowymi

Jakiś czas temu na naszych stronach poruszaliśmy temat klawiatur mechanicznych. Wtedy jednak skupiliśmy się na bardzo konkretnym i wąskim aspekcie – sensie zakupu klawiatury mechanicznej z przełącznikami Kailh. Teraz podejdziemy do tematu szerzej, czyli dlaczego w ogóle warto zainwestować w klawiaturę mechaniczną? Posłużę się tutaj przykładem kilku modeli klawiatur SPC Gear.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – wrzesień 2019

Wrzesień to dla wielu czas powrotu do szkoły. Ale nauka to nie wszystko. Każdy musi czasem odpocząć i najlepiej robić to przy ulubionych grach. A do tego potrzebny jest odpowiedni komputer. Oto polecane zestawy komputerowe w cenach od 1500 do 8000 zł.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – sierpien 2019

Wakacje powoli zbliżają się ku swojemu smutnemu końcowi. Młodsi wrócą do szkoły już za miesiąc, a studenci za dwa. To dobry moment, aby pomyśleć nad nowym komputerem, który przyda się do… “nauki”.

GORĄCE RECENZJE