Hardware

Masz budżet na PC, ale brak pomysłu na zakup? Podpowiadamy w jakie laptopy, desktopy oraz akcesoria warto inwestować. Niezależnie, czy składasz cały komputer czy szukasz pojedynczych podzespołów, wskażemy Ci najlepszy sprzęt w najniższej cenie.

MSI GeForce GTX 16xx – sześć obliczy kart graficznych. Co oferują?

Na polskim rynku firma MSI wprowadziła do sprzedaży aż sześć kart graficznych z serii GeForce GTX 16xx. Co mają one do zaoferowania swoim klientom i czym się różnią poszczególne warianty? Postanowiliśmy bliżej się im przyjrzeć, aby porównać wszystkie modele.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – kwiecień 2020

Na świecie panuje aktualnie pandemia koronawirusa. Wszyscy musimy, w ramach możliwości, siedzieć w domach. To doskonały czas, aby nadrobić wiele gier, na które do pory nie mieliśmy czasu, a do tego przyda się nowy komputer.

Karty graficzne Nvidia GeForce Super do laptopów z nowymi, rewolucyjnymi rozwiązaniami

Dzisiaj premierę mają nowe, mobilne karty graficzne Nvidia GeForce, które wraz z procesorami Intela 10. generacji mają stanowić siłę napędową nowych laptopów. Ale nowe GPU to nie wszystko. Zieloni zadbali też o kilka rozwiązań, które dodatkowo mają poprawić komfort grania, jakość grafiki czy też wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – marzec 2020

Ostatnie miesiące to niewielkie wzrosty cen na rynku podzespołów komputerowych. Prawdopodobnie kwoty w najbliższym czasie jeszcze wzrosną, więc to doskonała okazja, żeby kupić teraz nowego PC-ta.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – luty 2020

Styczeń już za nami. Wypoczęliśmy po świątecznym zgiełku, a większość postanowień noworocznych prawdopodobnie wylądowało już w koszu. Dlatego to świetna okazja, aby kupić komputer. Tym bardziej, że niektóre podzespoły zaczęły drożeć.

Telewizor dla gracza – na co zwrócić uwagę?

Kupno telewizora nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Sytuacja tym bardziej się komplikuje, gdy pudło kupujemy z myślą o podłączeniu konsoli. Wtedy wymagania nie tylko rosną, ale też się zmieniają. Na co zwrócić uwagę kupując telewizor dla gracza?

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – styczeń 2020

Początek roku – nowe postanowienia, nowe plany, nowy my. Do tego przydałby się też nowy komputer, aby uruchamiać nowe gry. Dużo tego “nowego”, ale warto wiedzieć, co będzie najlepsze w określonym przedziale cenowym.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – grudzień 2019

Mamy już grudzień, czyli miesiąc, w którym między innymi dajemy i dostajemy prezenty. Prawdopodobnie nie ma dla gracza lepszego podarunku niż nowy komputer. Jaki zestaw PC kupić? Podpowiadamy.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – listopad 2019

Listopad, to czas kiedy raczej staramy się oszczędzać. Pod koniec przyszłego miesiąca będą Święta Bożego Narodzenia, więc czas myśleć o prezentach. Ale czy to oznacza, że wyznawcy PC Master Race mają sobie odpuścić? Nic z tych rzeczy. Listopada to równie dobry miesiąc, aby kupić komputer.

Budujemy stanowisko dla prawdziwego gracza z marką Genesis

0

Skompletowanie części do gamingowego komputera to dopiero początek budowy stanowiska prawdziwego gracza. Do kupienia mamy jeszcze wiele sprzętu, który będzie nam potrzebny podczas codziennej pracy i zabawy. Dzisiaj pomożemy Wam w dobraniu najlepszego sprzętu, który dodatkowo nie zrujnuje Waszych portfeli.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – październik 2019

Szkoła ruszyła już pełną parą. Zaczęły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i nauka. Nie oznacz to jednak, że trzeba rezygnować z komputera. Wręcz przeciwnie. Może to być dobry moment, aby kupić nowego PC-ta.

Klawiatury mechaniczne – o przewagach „mechaników” nad klawiaturami membranowymi

Jakiś czas temu na naszych stronach poruszaliśmy temat klawiatur mechanicznych. Wtedy jednak skupiliśmy się na bardzo konkretnym i wąskim aspekcie – sensie zakupu klawiatury mechanicznej z przełącznikami Kailh. Teraz podejdziemy do tematu szerzej, czyli dlaczego w ogóle warto zainwestować w klawiaturę mechaniczną? Posłużę się tutaj przykładem kilku modeli klawiatur SPC Gear.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – wrzesień 2019

Wrzesień to dla wielu czas powrotu do szkoły. Ale nauka to nie wszystko. Każdy musi czasem odpocząć i najlepiej robić to przy ulubionych grach. A do tego potrzebny jest odpowiedni komputer. Oto polecane zestawy komputerowe w cenach od 1500 do 8000 zł.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – sierpien 2019

Wakacje powoli zbliżają się ku swojemu smutnemu końcowi. Młodsi wrócą do szkoły już za miesiąc, a studenci za dwa. To dobry moment, aby pomyśleć nad nowym komputerem, który przyda się do… “nauki”.

Laptop marzeń według graczy

Na rynku dostępnych jest wiele modeli laptopów gamingowych. Część z nich to potężne konstrukcje, które mogą zawstydzić niejeden stacjonarny zestaw, inne są takimi tylko z nazwy. Producenci prześcigają się w tym wyścigu zbrojeń, niejednokrotnie zapominając o potrzebach graczy. Właśnie dlatego NVIDIA przeprowadziła ankietę, w której poprosiła o opisanie idealnego komputera przenośnego. A my na podstawie jej wyników przygotowaliśmy propozycję kilku najciekawszych modeli.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 14000 zł – lipiec 2019

Czy lipiec to dobry moment na zakup komputera? Patrząc na ceny – jak najbardziej. Poznajcie nasze polecane zestawy komputerowe w cenach od 1500 aż do 14000 zł!

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 14000 zł – czerwiec 2019

Czerwiec to prawdopodobnie jeden z ulubionych miesięcy dla wielu graczy. Zaczynają się wakacje, a to oznacza jeszcze więcej czasu na ulubione gierki. Ale co w sytuacji, gdy nie mamy odpowiedniego komputera? Warto taki kupić. Oto nasze propozycje w budżecie od 1500 aż do 14000 zł.

Dream Machines łączy zalety laptopów i komputerów stacjonarnych. Otwieramy obudowę i to sprawdzamy

Laptopy gamignowe na stałe przyjęły się wśród graczy komputerowych. Jednak cały czas panuje przekonanie o wyższości typowego blaszaka nad komputerem przenośnym. Często jako jeden z argumentów pada brak możliwości wymiany podzespołów i rozbudowy laptopa do gier. Do niedawna też tak myślałem, póki firma Dream Machines nie pokazała mi, że to możliwe. Co więcej, mogłem to zrobić sam, w domu, nie tracąc gwarancji na laptopa.

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 15000 zł – maj 2019

Coraz lepsza pogoda raczej nie zachęca do długiego przesiadywania przed komputerem. Nie oznacza to jednak, że nie można w tym czasie kupić nowego desktopa. Oto nasze propozycje zestawów komputerowych na maj 2019 roku.

Poradnik: Jak wybrać router do gier

Chyba nikt, kto gra w gry sieciowe, nie lubi, gdy nagle zaczyna rwać połączenie z serwerem albo gra dostaje czkawki z powodu lagów. Mnie tego typu sytuacje wyprowadzają wręcz z równowagi, zwłaszcza podczas rozgrywek rankingowych. Można to rozumieć, gdy mamy łącze internetowe o kiepskiej jakości oraz niskiej przepustowości. Co jednak zrobić, gry wina nie leży po stronie naszego dostawcy Internetu, a tkwi gdzieś indziej?

GORĄCE RECENZJE