Strona głównaGry10 najlepiej sprzedających się gier na Steam w okresie 19-25 maja

10 najlepiej sprzedających się gier na Steam w okresie 19-25 maja

Odświeżona lista bestsellerów zdradza najważniejsze inwestycje popełnione przez użytkowników Steam. Jak myślicie, na czym Gaben zarobił najwięcej dolarów?

Stawiając all-in na nieśmiertelne PUBG zapamiętalibyście smak porażki do końca życia. Wedle informacji zebranych z poprzedniego tygodnia rekordzista platformy Steam opuścił się w sprzedaży i spadł na drugą lokatę. Sytuacja wcale nie taka dziwna, bowiem w tym czasie zadebiutowała zremasterowana wersja pierwszego Dark Soulsa. A nie trzeba chyba mówić, że zakup tej gry był niemal obowiązkiem dla każdego czciciela Słońca.

3. i 4. miejsce także zajęły pecetowe premiery, jednakże z dużo mniejszą siłą marketingową. Raft reprezentuje tutaj gatunek gier survivalowych, oferując przygodę w samym sercu oceanu. Z kolei polskie House Flipper stawia na rozrywkę symulacyjną, gdzie zajmujemy się remontowaniem i urządzaniem mieszkań.

W top 10 są również gry, które mogą świętować kolejny tydzień udanej sprzedaży. Na wysokie miejsca w rankingu załapały się Conan Exiles, The Forest, Rainbow Six Siege oraz Wizard of Legend. Drabinkę najlepiej sprzedających się gier PC zamyka najnowsza część Assassin’s Creed. Wraz z przyjściem słonecznej pogody wielu graczy zapragnęło chyba przespacerować się po starożytnym Egipcie.      

  1. Dark Souls: Remastered
  2. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  3. Raft
  4. House Flipper
  5. Wizard of Legend
  6. Conan Exiles
  7. Stellaris: Distant Stars Story Pack
  8. The Forest
  9. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
  10. Assassin’s Creed Origins

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię