Strona głównaGryWystarczyły dwa dni, by w State of Decay 2 zagrało milion graczy...

Wystarczyły dwa dni, by w State of Decay 2 zagrało milion graczy

Użytkownicy lubią zombie i z wzajemnością. Survivalowa gierka wyświetlana jest na wielu monitorach.

Debiutant w gatunku gier propagujących apokalipsę i zombiaki okazał się bardzo smakowitym kąskiem. Twórcy informują, że State of Decay 2 rozeszło się po wszystkich platformach szybciej, niż epidemia w USA. Jak na razie miernik zliczający graczy przekroczył ponad 1 milion.

Aczkolwiek podanej liczby nie można odnieść do faktycznie sprzedanych egzemplarzy gry. Jest ona dostępna w ramach płatnego abonamentu w Xbox Game Pass, więc osoby korzystające z tej usługi niekoniecznie były zainteresowane opłaceniem subskrypcji tylko dla State of Decay 2. W pakiecie mają kilka innych tytułów, toteż z puli należałoby wykluczyć wszystkie takie osoby.

Problemy z oszacowaniem łącznej sprzedaży nie wpływają jednak na zliczenie innych rekordów popełnionych z udziałem gry, którym najważniejszym zdaje się łączna liczba przegranego czasu – na razie jest to 6 milionów godzin, z czego 3,5 mln zostało udostępnionych za pośrednictwem YouTube i Twitch.

Wrażenie robi również liczba zarżniętych zombiaków sięgająca już 675 mln. W księdze rekordów znajdziemy jeszcze 6 mln wystrzelonych rac i fajerwerków, tyle samo zjedzonych przekąsek, czy też 2 miliony przeczytanych książek.

Dodatkową ciekawostką jest to, że większość graczy od chwili premiery była wstanie przetrwać całe 3 dni pośród zombie. A Wy, jak długo utrzymaliście się przy życiu w State of Decay 2?

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię